Jesień jest drugą wiosną – każdy liść, który opada jest kwiatem

Cześć Kochani,

no i jest! I mamy to – jesień. Moja ulubiona pora roku. Czas kiedy wszystko zwalnia i nagle po letnim szaleństwie pojawia się masa czasu dla samego siebie. Dni stają się krótsze, aż z przyjemnością można zaszyć się z książką i herbatą. Obejrzeć zaległy film, poukładać w szafach i zajadać owocowe przetwory zrobione latem. To również wspaniały czas kiedy myślami pędzę już do Świąt, zaczynam rozmyślać nad prezentami, wystrojem i całą tą magią. Każdego roku jesienią poświęcam masę czasu na rozpieszczanie samej siebie. Tej jesieni zaczęłam od długich kąpieli z nowymi akcesoriami, które znalazłam w

Podczas projektowania swojego mieszkania wiedziałam jedno: wanna musi być duża. Absolutnie uwielbiam zatopić się w ciepłej wodzie ze zmysłowymi olejkami i płatkami kwiatów. Dla mnie to niemal święty czas, a z lampką wina staje się wręcz niezapomniany. Uwielbiam wyszukiwać coraz to nowsze akcesoria do kąpieli i tak stworzyłam swój ulubiony zestaw.

FOR YOUR BEAUTY

bambusowa szczotka do masażu z paskiem na dłoń

cena 22,49,- KUP: KLIK

Bardzo lubię mocno pobudzać krążenie i masażem walczyć z cellulitem oraz wiotką skórą. Ja widzę efekty od razu po 15 minutowym masażu 🙂 Skupiam się na wybranych partiach ciała i naprawdę jestem zadowolona. Ta szczotka do masażu jest  wykonana w 100% z naturalnego włosia.

Sprawdza się zarówno na mokro i na sucho. Wygodny uchwyt pozwala na dynamiczny masaż, który dodatkowo usuwa martwy naskórek. Próbowałyście się kiedyś tak masować?

FOR YOUR BEAUTY

gąbka do masażu

cena 9,99,- KUP: KLIK

Tutaj mamy dużo lżejszą i miększą wersję gąbki do masażu – idealna na co dzień i dla osób, które lubią myć ciało mydłem w kostce. Kostkę mydła o preferowanym zapachu należy umieścić w kieszonce, wsuwając ją w miejsce pod elastycznym uchwytem. Dzięki elastycznemu uchwytowi gąbka dobrze leży w dłoni, a mydło nie wyślizguje się. Mydło może być pozostawione w kieszonce aż do całkowitego zużycia tak, żeby nie pozostały żadne jego resztki.

Miękka gąbka w połączeniu z mydłem tworzy gęstą pianę, która delikatnie myje ciało. Dla mnie świetne rozwiązanie i muszę przyznać, że to odkrycie tegorocznej jesieni 🙂

FOR YOUR BEAUTY

bambusowa szczoteczka do paznokci

4,69,- KUP: KLIK

Bambusowa szczoteczka do paznokci to absolutny must have każdej jesieniary 🙂 Same dobrze wiecie jak wyglądają dłonie po grzybobraniu, wykopkach czy zabawach z dynią 🙂 A jak to moja mama ma w zwyczaju mawiać: dłonie są wizytówką każdej kobiety. Tą szczególnie polecam!

ALTERRA

bambusowa szczoteczka do zębów średnia

8,99,- KUP: KLIK

W Rossmannie tej jesieni pojawiły się również te szczoteczki i myślę, że warto je pokazać szerzej 🙂 To produkt odpowiedni dla wegan, z ergonomicznym, w 100 %, biodegradowalnym uchwytem bambusowym oraz z ekologicznym włosiem na bazie oleju rycynowego. Włosie jest w 100 % wolne od olejów mineralnych, wyprodukowane na bazie oleju rycynowego. Dłuższe włosie zaprojektowane zostało specjalnie do czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych, krótsze włosie usuwa nalot z powierzchni zębów i w ten sposób pomaga zapobiegać powstawaniu płytki nazębnej. Opakowanie jest proekologiczne, nie zawiera plastiku.

Dziewczyny, a jakie cudeńka Wy zdążyłyście już odkryć tej jesieni?

You may also like

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *