Kde se pivo pije, tam se dobře žije!

Cześć Kochani,

Wasz ulubiony alkohol to…? U mnie jest to gin z tonikiem i cytryną, szczególnie podczas urlopu, a na co dzień dobre, zimne piwko. Nie mam swojej ulubionej marki i z przyjemnością testuje różne browary i smaki. Chociaż wysoko na liście TOP 3 jest Regionalna Warzelnia Piwa z Bydgoszczy (wchodzi tutaj też aspekt emocjonalny). Pandemia i ciągła praca w trybie home office na dobre nauczyły mnie zakupów online – niemal nie pamiętam już kiedy byłam w tradycyjnym sklepie. Bardzo odpowiada mi ta forma. I tak właśnie błąkając się w czeluściach internetu trafiłam na sklep naprawdę godny polecenia! I napiszę wprost: ja 20 piwek już od nich wypiłam, a kurier ledwo wniósł moją paczkę… a to na pewno nie koniec.

ipiwo.pl powstało, aby dostarczać wybrane przez Ciebie piwa rzemieślnicze, kraftowe i regionalne pod Twoje drzwi. Naszą misją jest jak największe ułatwienie dostępu do rzadziej spotykanych piw, tak aby każdy mógł przekonać się jak bogata i różnorodna jest oferta kraftów w Polsce. Bez przerwy poszukujemy nowych browarów i ciekawych pozycji i w każdym tygodniu rozszerzamy naszą ofertę. Wspieramy polski kraft oraz wspieramy małe przedsiębiorstwa.
To jest niesamowite jak dużą różnorodność odnajdziemy w tym sklepie! Ja nie sądziłam, że może być tyle różnych trunków i to wszystkie są piwem! Absolutny raj dla piwoszy i wszystkich tych, którzy mają ochotę na nowe smaki. Jest również spora oferta dla osób na diecie bezglutenowej!
No oczywiście, że miałam obiekcje, że moje piwka przyjadą potłuczone – do końca nie wierzyłam w swojego kuriera (Kacper, przepraszam!)  Muszę przyznać, że nie tylko piwa przeżyły, ale i szklanka do nich. Ekipa ze sklepu ipiwo.pl zna się na pakowaniu i profesjonalnej ochronie tego złotego trunku.
To, co lubię najbardziej 🙂 Sklep dysponuje sporą ilością filtrów przy wyborze piwa. Podczas zakupów online najczęściej wiem czego chcę i w jakich kategoriach chciałabym się poruszać. To skraca czas wizyty na stronie, ale jednocześnie wygodnie mi się robi zakupy bez natłoku produktów. Nie lubię czuć się przytłoczona ofertą. W sklepach stacjonarnych nie jestem osobą, która musi odwiedzić każdą półkę i każdy zakamarek sklepu.
I tak serio – nie miałam pojęcia, że można kupić butelkę piwa za 115 złotych 🙂
A czy Wy znacie swój ulubiony rodzaj piwa? Ja tutaj nic nie zaznaczałam bo lubię testować, każde z 20 piw było inne.
Każde zakupy już standardowo kończę zaglądając do zakładki PROMOCJE, lubię wypatrywać kuszących okazji. A tutaj są naprawdę niezłe! Butelka dobrego piwa już od złotówki – naprawdę widziałam te piwka i tą ofertę na własne oczy. To chyba wystarczający powód, aby ustawić tą kartę jako główną przy otwieraniu przeglądarki? 🙂 Oczywiście ku oszczędnościom domowym!
Wciąż bardzo gorąco będę Was namawiała do życia zgodnie z zasadą #zostańwdomu Tym bardziej, że dopiero kilka dni temu Ministerstwo Zdrowia podało informację o rekordowej liczbie zarażonych. Dbajcie o siebie!
Picie piwa ma wiele zdrowotnych zalet, takich jak właściwości antynowotworowe, mniejsze ryzyko chorób krążeniowych, większa gęstość kości, zapobieganie demencji i choroby wieńcowej, wspomaganie systemu trawiennego, właściwości przeciwstarzeniowe, jak również leczenie cukrzycy, kamieni żółciowych, kamicy nerkowej, osteoporozy i nadciśnienia tętniczego. Piwo działa również jak silny pogromca stresu i środek moczopędny.

You may also like

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *