Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym

Cześć Kochani,

Wakacje trwają w najlepsze! Nadszedł upragniony czas urlopów, odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uwielbiam korzystać z dobrej pogody bo trwa ona naprawdę krótko. Zanim się obejrzymy przyjdzie jesienna plucha. Przygotowałam dla Was zestawienie trzech (moim zdaniem) rewelacyjnych gier outdoorowych. UWAGA: to nie tylko propozycje dla dzieci 🙂

Ranking stworzyłam w oparciu o ofertę sklepu:

Sport&Fun – Strzał 10

To zdecydowanie mój HIT. Spociłam się, zmęczyłam i byłam szczęśliwa. Chyba właśnie tego oczekuje się po dobrej zabawie? 🙂 To propozycja dla każdej mamy, która planuje od dłuższego czasu zrzucić kilka kilogramów. To w zasadzie zajęcia sportowe w wersji na własnym podwórku i z dzieciakami 🙂 To rozrywka, która nie jest wstanie się nam znudzić – posiada wiele wariantów, które w czytelny i banalny sposób rozpisane są w instrukcji.

Przysiady, pajacyki, skłony, brzuszki – to wszystko na czas i uwierzcie mi, że każdemu z Was będzie zależało, aby zrobić ich jak najwięcej. Bazy wymuszają także bieg, który doskonale modeluje nogi i pośladki. Jestem przekonana, że zrobienie codziennie takiej rundki zdecydowanie przyspieszy spalanie materii. Przy tym wszystkim spędzamy czas z dziećmi i możemy liczyć na dobrą zabawę.

Namęczyłam się z moim mężem bawiąc się w „Strzał w 10”, ale było warto! Gra ma specjalne miejsce w naszym domku letniskowym i na pewno będziemy do niej wracać regularnie.  Rzuty na czas? Rzuty w pełnym pędzie? Rzuty pełne precyzji? Dzięki 8 wersjom zabawy można przetestować wszystkie z nich!

Podstawę gry stanowi kolorowa mata z tarczą o wymiarach 80 x 120 cm. Oprócz tarczy w grze znajdziemy krążki – bazy, które urozmaicają rozgrywkę, (w zależności od wariantu) stanowiąc miejsce do dodatkowego zdobycia punktów, bądź wręcz przeciwnie zerując wcześniejsze zdobycze. Na pewno będziecie się dobrze bawić, szaleć i spędzać czas.

Mój typ numer dwa to

Sport&Fun – X-Game

To rozrywka, która nie jest tak męcząca, jak gra wyżej.  Wspaniała dla dzieciaków i dorosłych. Świetnie urozmaici wypad na jezioro, grill, czy niedzielę na działce. Gra w której sprawdzisz swoją celność i wzmocnisz sprawność fizyczną. Oparta została o drewniany stojak w kształcie krzyża, do którego rzucamy obręczami o 3 różnych średnicach. Ilość zdobytych punktów zależy zarówno od rozmiaru rzucanej obręczy, jak i od miejsca na stojaku, w które trafimy.

Aż 6 wariantów gry, w których nie tylko musimy celnie rzucać, ale także szybko biegać oraz wykazać się kondycją przy wykonywaniu skłonów, pajacyków i przysiadów. Jak każda z gier SPORT&FUN dostarcza nie tylko wspaniałej rodziny w gronie przyjaciół i rodziny, ale także wzmacnia naszą kondycję fizyczną i pomaga w tworzeniu zdrowych nawyków.

Obie opisywane dzisiaj gry są zdecydowanie większe, niż zwyczajne zabawki. Duże elementy są trwałe i dobrze widoczne w trawie. Drewniane elementy prezentują się doskonale i zniosą różne warunki atmosferyczne. Podczas upałów nie nagrzeją się tak jak plastik. Obie te rozrywki cenię za proste zasady – umówmy się, że tylko takie można poznać i zapamiętać w plenerze. Każdy element sprzyja rozrywce.

Miejsce numer 3

Sport&Fun- Szablony Kraina Bajek

To zabawka idealna dla dziewczynek 🙂 Pamiętacie swoje rysunki kredą po chodniku? Chyba każda z nas malowała pola do gry w klasy i wiele innych dzieł sztuki. Publiczne wykonywanie obrazka daje dzieciom poczucie sprawstwa, upewnia w wartości małego dzieła, prezentowanego światu. Dzięki szablonom, dzieciaki zyskują dodatkową pewność, że wykonany rysunek będzie ładny. Nie mówiąc już o szacunku wśród innych dzieciaków 🙂

Prezentowany produkt to zestaw dużych drewnianych szablonów, w którym znajduje się 8 tabliczek oraz komplet kolorowej kredy w pięciu kolorach. Wzory są proste do odwzorowania, a jednocześnie ciekawe. Świetna propozycja na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zabawka jest drewniana, co przedłuża jej trwałość i jest naprawdę solidnie wykonana. Jestem pewna, że kreatywne dzieciaki znajdą masę dodatkowych zastosowań dla tych szablonów.

Która z propozycji podoba się Wam najbardziej? Znacie jakieś gry outdoorowe godne polecenia?

 

 

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *