Zawsze miej na sobie najlepsze ubrania, życie jest zbyt krótkie, aby trzymać je na specjalną okazję

Cześć Kochani,

Chyba dojrzewam, albo się starzeję! Albo jedno i drugie 🙂 Przez pierwsze kilka lat będąc w związku z moim Lubym wydawało mi się, że najseksowniejsza piżama to jego bokserki i jakikolwiek t-shirt. Przyszedł moment, że zaczęłam sięgać po bawełniane koszule nocne. Zawsze było jednak tylko OK. Nigdy nie czułam się dobrze w infantylnych kompletach ze słonikiem, serduszkiem czy innym nadrukiem. Takie komplety zostały porzucone w domu rodzinnym, gdy się z niego wyprowadzałam. Nigdy też nie rozumiałam idei spodni 3/4 do spania – wtedy i dziś podtrzymuje opinię, że to dzieło szatana.

Seksowne satynowe i koronkowe piżamki miałam od zawsze i od zawsze były niewygodne i nadawały się tylko do dobrego pierwszego wrażenia.  I tak to moje piżamowe życie toczyłoby się spokojnie, gdyby nie fakt, że na mojej drodze stanęła firma Dkaren, o której pisałam już w tych postach: KLIK oraz KLIK

To właśnie ta marka sprawiła, że uwierzyłam w to, że piżama może być WYGODNA i SEKSOWNA jednocześnie. Serio, serio!

Firma Dkaren została założona 2001 roku w Stęszewie. Bielizna nocna jest skierowana do wszystkich kobiet w różnym przedziale wiekowym, na różne okazje. Dzięki piżamką możemy czuć się wygodnie jak i seksownie.

Nasze produkty to: Halki, Komplety, Podomki, Koce z materiałów take jak: satyna, wiskoza, lama, tiul. Jesteśmy jedną z największych firm, które produkują pidżamki z satyny. Mamy ponad 18 lat doświadczenia w projektowaniu, szyciu oraz udoskonalaniu produktów dla Państwa. Zmieniamy się na lepsze! Marka przede wszystkim jest stworzona dla kobiet, które są zabiegane, mają bardzo dużo na głowie i dzięki haleczce lub innemu produktowi, w końcu może dobrze się poczuć we własnym ciele, usiąść przy lampce wina i odpocząć.

I muszę zgodzić się z tym, co firma pisze o sobie: „w końcu może dobrze się poczuć we własnym ciele, usiąść przy lampce wina i odpocząć”. To prawda, w końcu mogę to zrobić i to w pięknym stylu. Nie czuję się jak 15latka w bawełnie ze wspomnianym już słonikiem, ani nie czuję się jak seksualna bomba, którą na każdym kroku będzie chciał rozbroić mój mąż. Czuję się w nich dobrze, z klasą i z kobiecością.

Zresztą za każdym razem, gdy mam na sobie jakąś propozycje od Dkaren to zawsze otwieram drzwi, a tu kurier wpadnie, sąsiad, listonosz – ich miny potwierdzają, że dobry ze mnie towar  🙂 Chociaż proszę nie doszukiwać się w tym walki o męskie spojrzenia, czy sposobu na dowartościowanie się.

W tym wszystkim jednak najlepsza jest moja mama, która na te wszystkie halki, podomki i zdjęcia mojego biustu opanowującego internet zareagowała w jeden sposób – kupiła mi szlafroczek (na zdjęciu wyżej), abym jednak była nieco skromniejszą. A, że jest dobrą mamą i interesuję się tym, co mnie kręci wybrała właśnie ten od Dkaren. Co, jak co, ale mama to mi się udała 🙂

Najnowsza kolekcja FLOWERS, której fotki prezentuje w tym wpisie to piękny ukłon w stronę lata. W każdym projekcie dostrzegam serce i  przemyślane pomysły. Właścicielka firmy jest nie tylko projektantką z zamiłowania, ale także krawcową z zawodu. Ja jestem zachwycona wykonaniem, pomysłami i użytymi materiałami. Te kwiatowe printy są niesamowite!

Czy widzicie w tej kolekcji, jakieś propozycje dla siebie? 🙂 W czym lubicie spać? Albo bez czego? 🙂

 

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *