Spraw, aby zwyczajne rzeczy zaczęły przynosić radość

Cześć Kochani,

Już prawie rok żyję w trybie home office i muszę przyznać, że nie chcę niczego zmieniać. No może tylko jedną rzecz…moje cztery litery, które zaczynają przejmować kontrolę nad moim życiem, ale już od poniedziałku dieta. SERIO, SERIO! Wezmę się za siebie i udowodnię, że jest POWER.  No i jak już tak siedzę w tym domu to mam czas dla wszystkich moich nerwic (również tej, która wiecznie chodzi, grzebie, patrzy i zastanawia się „Co tu zmienić?” „Co tu upiększyć?”) Wydaje przesadne pieniądze na dekoracje, ale są też takie, które kupuje w niskiej cenie i robią robotę. Jedną z takich niezwykłości są ręcznie robione mydełka w kształcie makaroników 🙂

Czyż nie wyglądają uroczo? Przez nieuwagę można się takim poczęstować 🙂 Taki komplecik znalazłam na stronie Mydełka Hand Made. W lutym pisałam o ich mydełkach w kształcie serduszek, KLIK 

Tamte są ze mną do dziś… szkoda mi ich używać 🙂 Dbają o klimacik w łazience 🙂

Myślę, że otaczanie się takimi drobiazgami sprawia, że przychodzi do nas szczęście, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Pamiętajcie, że odnalezienie radości w prostocie nie jest takie trudne. Szukajcie pięknych drobiazgów, błahostek w ludziach, którzy Was otaczają, w rzeczach, w miejscu w którym się aktualnie znajdujecie.

Mydełka są wykonane absolutnie pięknie i starannie, a kolory są bardzo intensywne i śliczne. Staranne opakowanie jest idealnym pomysłem na prezent – również dla mniejszych Pań, które lubią brać długie kąpiele z masą piany i gumową kaczuszką.  W mydełkach HAND MADE nie znajdziesz parabenów i innych konserwantów, SLS, SLES. Dla mnie to ogromny plus, odrobina wytchnienia od konserwantów.

No i polecę trywialnie, ale pamiętajmy, że pieniądze szczęścia nie dają – dopiero zakupy. I w myśl Marilyn Monroe mówię Wam: zróbcie coś dla siebie, taki drobiazg zdecydowanie podniesie poziom Waszego szczęścia 🙂 A Wy zyskacie pozytywne nastawienie – to prezent dla Waszego zdrowia, ciała i umysłu. A w wannie… pozwoli Wam odpocząć, naładować baterie i się wyciszyć.

Więcej mydełek znajdziecie na fanpage: MYDEŁKA HAND MADE

You may also like

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *