Mama to niezwykły klei, który trzyma wszystko w całości

Cześć Kochani,

Tegoroczny Dzień Mamy będzie dla mnie inny niż ten do którego jestem przyzwyczajona. Już kilka lat temu zapoczątkowałyśmy tradycję wspólnego wielopokoleniowego wyjścia na miasto. Zazwyczaj wychodziłyśmy do kina albo teatru: ja, mama i babcia. W tym roku będzie inaczej, ponieważ ich zdrowie jest dla mnie najważniejsze i nie chcę narażać ich na niebezpieczeństwa związane z Covid-19. Nie mogę jednak zgodzić się na to, aby rozmowa telefoniczna to było wszystko. Od dziś zbieram pomysły, jak można umilić ten dzień nie łamiąc zakazów  🙂 Czy Wy już myślicie o tym jak zorganizować to Święto? A może macie już doskonały pomysł na prezent dla mamy?

W tym roku moja mama na pewno otrzyma ode mnie między innymi zestaw startowy do pracy w domu 🙂 Jej praca zdalna trwa już naprawdę długo i myślę, że doskonale przyda się jej kubek, poduszka i wygodna koszulka 🙂 Swoje propozycje znalazłam w sklepie:

Koszulka dla mamy: 

Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

Poduszka dla mamy. Wymiary poduszki: 38cm x 38cm.

Kubek dla mamy

Przy składaniu zamówienia stwierdziłam, że podobny zestaw na pewno spodobałby się mojemu tacie, a wkrótce również Dzień Ojca. Dlatego skomponowałam taki prezent dla taty:

Koszulka dla taty  na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu:

Poduszka dla taty może ozdobić jego ulubiony fotel lub stać się częścią wieczornych rytuałów.

Kubek ceramiczny z nadrukiem dla taty

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

Osoby, które są zainteresowane kodem rabatowym 15% do sklepu koszulkowy.pl proszone są o napisanie do mnie poprzez wiadomość na Facebooku 🙂 Należy się spieszyć – mam takie tylko trzy 🙂 Rabat dotyczy całej oferty.

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *