#zostańwdomu i graj w gry planszowe

Cześć Kochani,

Dzisiaj prezentuje Wam kolejną świetną propozycję od

Mieliśmy przyjemność zagrać w nią podczas wizyty mojej szwagierki. Nie wiem czy my jesteśmy takim #dreamteam czy te gry naprawdę powalą każdego. Mini maxi to propozycja dla grupy 3-8, w wieku 8+

Mini Maxi, zwariowana gra karciana

cena 52zł, KUP: KLIK

Gra zawiera wiele elementów, które są świetnie wykonane. Warto jednak o nie dbać, aby nic się nie zgubiło. Każdy otrzymuje na początek 15 pchełek i cztery kartoniki z wybranym kolorem i oznaczeniem A,B,C,D.

W grze mamy gracza prowadzącego, który wykłada cztery kartki, które układa na planszy A,B,C,D hasłami do góry. Później kręci strzałką na tarczy losu i tam pada emocja: zrelaksowany, wystraszony, zły, podekscytowany, znudzony, szczęśliwy. Mamy odpowiedzieć, co najbardziej np. złości albo najmniej złości gracza prowadzącego – wybieramy z ułożonych kart. Tak jak niżej:

Genialna propozycja na lepsze poznanie się oraz świetną zabawę. Po przypisaniu swoich wyborów należy położyć obok jedną lub dwie pchełki – to podkreśla naszą pewność odpowiedzi. Wcześniej oczywiście swoje preferencje potajemnie określa gracz prowadzący. Gracz prowadzący zmienia się, co rzut.

Jeżeli połowa bądź większość odpowiedzi gracza prowadzącego i pozostałych graczy będzie się ze sobą zgadzać, gracz prowadzący dostaje jedną pchełkę z odłożonej puli pchełek. Gracz, który źle odpowie straci swoją pulę pchełek, które obstawił. W grze pozostają pozostałe osoby. Gramy do momentu kiedy uzyskamy swoją pulę pchełek bądź wyznaczamy czas (sugerowane 15 min) i wygrywa osoba, która ma najwięcej pchełek.

Później gracz prowadzący weryfikuje odpowiedzi i jeżeli obstawiliśmy prawidłowo zyskujemy bądź tracimy pchełki. Coś jak hazard. Przyznam, że jest sporo emocji. To propozycja idealna na gry integracyjne, a my weryfikujemy nasze przekonania o drugiej osobie. Grę rozpoczyna osoba, która śmieje się najgłośniej 🙂 Bardzo pozytywny akcent. Już zaczyna się zabawa. Grę kończy osoba, która zdobędzie wszystkie pchełki ze swojego koloru.

Oficjalnie utonę w grach Alexander Toys i całe szczęście, że mam dodatkowy pokój w domu 😂 Do końca kwietnia są promocje:

🧩 40% na grę siódme poty
🧩 20% na prawie wszystkie produkty ( ponad 500 pozycji)

👏👌 https://sklep.alexander.com.pl/ 👇

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *