#zostańwdomu i graj w gry planszowe

Cześć Kochani,

Chociaż akcja #zostańwdomu trwa z przyczyn losowych musiała wpaść do nas szwagierka. Wyjęliśmy wtedy grę Moje na górze, która jest właśnie dla trzech osób. Spędziliśmy bardzo miło czas. Już Wam wszystko opowiadam! Gra jest dla 3 do 6 osób, w wieku 8+

Przed Wami kolejna propozycja od:

Moje na Górze – wersja Familijna

cena 56 zł, KUP: KLIK

W grze konieczne jest wyznaczenie gracza prowadzącego, który czuwa nad przebiegiem gry. To funkcja tymczasowa i przechodnia. Rozgrywka wymaga od nas refleksu oraz pomysłowości. Każdy gracz musi odpowiadać na pytania i szybko przesuwa swoją łapkę na górę. Jeżeli udzielimy złej odpowiedzi to zabieramy łapkę i możemy wrócić do gry przy pierwszej prawidłowej odpowiedzi.

Naszym zdaniem ta gra jest kapitalna i mega pomysłowa. Rekwizyty są genialne i zdecydowanie zachęcają do rozgrywki. Nigdy nie spotkaliśmy się z czymś podobnym. Bawiliśmy się tak, że nasze śmiechy na pewno słyszeli sąsiedzi.

Otrzymujemy ogromny zestaw pytań na które trzeba jak najszybciej odpowiedzieć, ale nie liczy się jedna poprawna odpowiedź, a jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Osoba, której, łapka jest na górze, czyli ta która odpowiedziała jako ostatnia prawidłowo przesuwa się o pole do przodu i tak, aż do mety.

Co ma wielkie oczy? Strach? Wieloryb? Kot ze Shreka? Rozwiązań jest milion, wszystko zależy od twojej wiedzy, pomysłowości i … refleksu!

Jest to z pewnością genialna gra na spotkania towarzyskie, już nie możemy się doczekać, aż zagramy większą grupą znajomych. Ale, na to musimy poczekać, aż sytuacja w kraju się unormuje.

Elementy wykonane są genialnie i zdecydowanie, aż przyjemnie w nią grać! Pytań jest tak dużo, że nie ma obawy, że wyuczymy się wszystkich.  No chyba, że ktoś będzie w nią grał non-stop 🙂

Oficjalnie utonę w grach Alexander Toys i całe szczęście, że mam dodatkowy pokój w domu 😂 Do końca kwietnia są promocje:

🧩 40% na grę siódme poty
🧩 20% na prawie wszystkie produkty ( ponad 500 pozycji)

👏👌 https://sklep.alexander.com.pl/ 👇

You may also like

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *