#zostańwdomu i graj w gry planszowe [DZIECI]

Cześć Kochani,

#zostańwdomu, u nas nic się nie zmienia. Szczerze popieramy tą akcję i wierzymy, że odniesie ona sukces. Cieszymy się, że w domu mieliśmy duży zapas nowych gier do poznania. Kolejna propozycja od:

Rach Ciach – Wersja Familijna

Cena 56zł, KUP: KLIK

Ta gra wymaga zdecydowanie zaangażowania, ruchu i energii. I muszę przyznać, że można podejść do niej z dystansem, nutą sceptyki, ale już po pierwszej rozgrywce będziecie mieli uśmiech na twarzy. To doskonały sposób na poprawienie sobie humoru, rozruszanie się i wprowadzenie pozytywnej energii do domu.

Absolutnie nie ma szansy na powiew nudy. Wystarczy tylko godny przeciwnik i czas ucieka niepostrzeżenie. Gra jest od pięciu lat i zapewni rozrywkę od 2 do 4 graczy. Zdecydowanie uważam, że takie stare konie jak my również świetnie się bawiły.

Żeby wygrać należy być wypoczętym i skupionym. Zmęczenie naprawdę potrafi zgubić. Tutaj liczy się szybkość, spostrzegawczość i pamięć!

Uważam, że to wspaniała propozycja dla najmłodszych, która ma wysoką wartość edukacyjną. Ćwiczymy koordynację ruchową, pamięć oko-ręka, uczymy się kolorów, a to wszystko przy naprawdę szerokich uśmiechach.

Moja propozycja numer dwa to

Sudoku Zwierzęta

Cena 37zł, KUP: KLIK

To wspaniała propozycja sudoku dla dzieci. Jest to sympatyczna i prosta gra. Świetnie wykonana, a kolory zdecydowanie zachęcają do zabawy. W przypadku pomyłki nie trzeba kreślić cyfr, można łatwo wymienić błędny element, co sprawia, że dziecko się nie denerwuje. W klasycznym przypadku kreślenie cyfr bywa frustrujące dla najmłodszych.

Plansze różnią się między sobą, co wspiera ciągły rozwój dziecka, a jest ich 24. Gra rozwija logiczne myślenie i umiejętność szukania rozwiązań.

Gra jest świetną propozycją dla najmłodszych. Przyjemnie zajmuje czas i dba o prawidłowy rozwój dziecka. Takie zabawki polecam całym sercem!

 

 

You may also like

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *