Kocham swoich dziadków, sprawiają, że świat jest nieco czulszy, odrobinę milszy i trochę cieplejszy

Cześć Kochani,

mam to szczęście, że mam jeszcze trzy wspaniałe babcie i dwóch super dziadków. To w zasadzie jakby wygrać na loterii; wśród moich Przyjaciół jestem jedną z nielicznych osób, które wciąż mogą pojechać na ciepły obiadek do dziadków. A już nie ma większej radości niż otwieranie kolejnych słoików z przetworami od babć. W te Święta byliśmy tak rozpieszczeni, że mogliśmy zrobić swój własny test smaku bigosów od wszystkich babuszek. I kiedyś z całą pewnością wierzyłam, że istnieje Mikołaj, dziś z całą pewnością wierzę, że dziadkowie żyją wiecznie. I nawet nie przyjmuję do wiadomości, że jest inaczej. Tak szczerze mówiąc wydaje mi się, że dziadkowie są przede wszystkim po to, aby leczyć rany całego świata. To właśnie dla nich jesteśmy zawsze absolutnie najmądrzejsi, najpiękniejsi i najzdolniejsi. Nie ma nic lepszego niż po ciężkim tygodniu w pracy pojechać do babci i usłyszeć: „Nikt nie ma takiej zdolnej wnuczki jak ja”. Moja babcia ma jeszcze jedną wspaniałą cechę – nie ważne ile obecnie ważę dla niej cały czas trzymam linię. No i to się nazywa przyjaźń! Zdrowie naszych Babć i Dziadków!

Nie zapominajmy, że już wkrótce ich święto. Wydaje mi się, że fajnym pomysłem, dodatkiem do prezentu będzie t-shirt albo bluza z super napisem i takim namacalnym wyrazem tego, że są po prostu wspaniali. Coś jak medal za bycie super dziadkami, ale w formie bardziej użytkowej. Zobaczcie jakie wzory wybrałam ze sklepu z którego zamawiałam już świąteczne podarunki. Muszę przyznać, że bardzo się wtedy spodobały i z tego, co wiem sprawują się idealnie u obdarowanych. Zatem jak to mówi mój mąż: nie zmienia się konia, który wygrywa.

Propozycje dla babci:

Koszulka damska SUPER BABCIA W KUCHNI ROBI CUDA dla mnie to absolutnie hołd i podziękowanie za te kilogramy jedzenia, które już są w moim brzuchu i które dopiero się w nim znajdą. Mam absolutne szczęście, że wszystkie moje babcie gotują jak najlepsi szefowie kuchni. Robią po prostu cuda w kuchni 🙂

Cena koszulki to 39,99 zł KUP: KLIK

Mówiąc skromnie, jestem najlepszą babcią na świecie – jeśli tym cytatem powinna witać się również Twoja babcia – ta koszulka musi trafić do niej 🙂

Cena 49,99,- KUP: KLIK

Kolejna super propozycja 🙂 Koszulki dostępne są oczywiście w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne są niebieskie, szare, różowe, czerwone i kilka innych opcji.

Cena tej koszulki to 49,99,- KUP: KLIK

Nadruk nie pęka, nie zmienia koloru oraz nie spiera się, ponieważ wykonany został z foli Poli Flex Premium, co potwierdzają moi najbliżsi 🙂

Cena 39,99,- KUP: KLIK

Wiem, że część z Was ma aktywne babcie, które biegają, spacerują, jeżdżą na rowerze – dlatego taka bluza będzie dla nich super pomysłem 🙂 Wykonana została w 80% z wysokogatunkowej bawełny i w 20% z poliestru. W sklepie znajdziecie inne wzory.

Cena 89,99,- KUP: KLIK

Propozycje dla dziadka:

Ta propozycja to dla mnie totalny HIT, ponieważ mój dziadek jest majsterkowiczem na najwyższym poziomie. Jednym z jego dzieł jest grzejnik z puszki po ogórkach… i działa! I daje ciepło podczas wieczornych biesiad. Czasami mam wrażenie, że najbardziej dziadka ucieszyłby kontener różnych rzeczy, którym w nieskończoność nadawałby nowe życie. Jednym słowem ogarniał DIY zanim to było modne.  Koszulkę znajdziesz w 6 wariantach kolorystycznych.

Cena 39,99,- KUP: KLIK

No i do kompletu wersja męska tej koszulki 🙂  Zastanawialiście się kiedyś jaki byłby świat bez dziadków? Na pewno byłoby w nim więcej zepsutych rzeczy, których nie potrafi naprawić nikt inny, jak tylko dziadek.

Cena koszulki 49,99,- KUP: KLIK

I ten napis zdecydowanie przypomina mi, że moi dziadkowie przez wiele lat jak byłam dzieckiem, a później nastolatką po prostu zajmowali się mną niemal na cały etat. Mieszkaliśmy w jednym domu, a ja na jednym piętrze z dziadkami. Wszystkie nocne płacze, rozmowy z Przyjaciółmi i poranne spóźnienia do szkoły przeżywałam razem z nimi. Zresztą nie jeden raz ratowali mnie z opresji.

Cena koszulki 49,99,- KUP: KLIK

Kto, jak kto, ale wszyscy dziadkowie zasługują na koronę. Koszulka z napisem JEGO WYSOKOŚĆ DZIADEK to królewski prezent dla dziadka.

Cena 49,99,- KUP: KLIK

I najlepsze zostawiłam sobie na koniec. No kto nie zgodzi się z tym stwierdzeniem szczególnie w kontekście grzejnika z puszki po ogórkach? 🙂 Bluza z nadrukiem JEŚLI DZIADEK CZEGOŚ NIE NAPRAWI TO NIKT TEGO NIE ZROBI to świetna opcja podarunku dla dziadka, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Cena 89,99,- KUP: KLIK

Jakie prezenty w tym roku planujecie dla swoich dziadków?

You may also like

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *