7 URODZINY BLOGA

Cześć Kochani,
Kwiecień to dla mnie wyjątkowy czas, a szczególnie jego początek. To właśnie piątego kwietnia 2012 roku założyłam bloga. Dziś sama nie mogę uwierzyć w to, że minęło już siedem lat! Przez ten cały czas zmieniłam się ja, zmieniał się wygląd mojego bloga oraz tematy o których pisałam. Nie wiem czy ktoś z Was pamięta, ale zaczynałam od publikowania wywiadów z Gwiazdami. Na moim blogu znajdziecie rozmowy między innymi z Ewą Farną, Kayah, Zakopower, Enej, Marcinem Gortatatem. Przez ten czas napisałam dla Was 660 tekstów, co daje 94 teksty rocznie! Jestem wdzięczna za to, że ze mną jesteście, za każdą nową osobę, która dołącza do grona moich czytelników. A liczba polubień  fanpage 16 508 wciąż jest dla mnie oszałamiająca!
 
Pamiętam również dzień w którym podjęłam decyzję, aby otworzyć tą stronę. A w zasadzie nieco przymusił mnie do tego Marek Bachorski-Rudnicki (tato). Z uporem maniaka tłumaczył wtedy siedemnastoletniej dziewczynie, że skoro piszę już teksty i publikuje je na łamach MMWroclaw.pl i kilku innych portali to powinnam zbierać to wszystko w jedno miejsce, aby tworzyć swoje portfolio online. Wtedy byłam nieco sceptyczna – dziś, wiem, że to właśnie On wierzył we mnie najmocniej i z całych sił trzymał za mnie kciuki. Dziękuje, tato.
 
Przez te siedem lat często chciałam rzucić to wszystko i uciec w Bieszczady. Jednak w takich momentach na wysokości zadania stawaliście Wy – moi Kochani Czytelnicy oraz mój wspaniały mąż Filip Chylarecki, który w takich chwilach sięgał do moich emocji i przypominał mi same najmilsze rzeczy, które udało mi się osiągnąć dzięki marce Enjoy
Zostawiam również kilka zdjęć bo z tej okazji wzięło mnie na wspominki:
Jedna z pierwszych sesji zdjęciowych z myślą o blogu:
Pierwsza identyfikacja wizualna bloga:
Pierwsze zdjęcie w tle na fanapage:
Pierwsze urodziny bloga obchodzone w rodzinnym gronie:
Pierwsze buty z własnym wizerunkiem stworzone przez Marię Imielską:
Później powstała cała kolekcja butów inspirowana moim blogiem (!!!)
Pojawiły się również propozycje pokazania się w kilku teledyskach, reklamówkach.
Odebrałam również jedną z ważniejszych dla mnie nagród – prosto z rąk Jana Nowickiego z komentarzem, który do dziś unosi mnie nad ziemią.
Odebrałam również tytuł VIS (Very Important Student) od Dziekana:
Dziękuje każdemu z osobna za to, że ze mną jesteście. To MY tworzymy to miejsce i tego bloga.  Życzę sobie na kolejne lata chyba tylko nieco weny i kreatywności, abyście się mną nie znudzili. ENJOY!

You may also like

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *