Posiadasz aplikacje Rossmann PL? Zagłosuj na to komu pomożesz od 15 do 28 marca

2018.07.11 Tychy , Rossman – Miejskie Schronisko dla zwierząt.
Fot. Franek Mazur

Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia wszyscy Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku sami zdecydujemy, której organizacji ze swojego regionu pomożemy 🙂

Pracownicy Rossmann Polska ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach pokażemy przy kasie aplikację Rossmann PL, a  oni naliczą punkty i odłożą„cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Już 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy zostanie udostępniona lista wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

2018.07.11 Tychy , Rossman – Miejskie Schronisko dla zwierząt.
Fot. Franek Mazur

Dzięki pracownikom Rossmanna, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku również celują w 5 mln zł.  Trzymam kciuki, żeby przynajmniej 250 instytucji otrzymało wsparcie.

2018.07.11 Tychy , Rossman – Miejskie Schronisko dla zwierząt.
Fot. Franek Mazur

31 października zakończy się gromadzenie punktów. Wtedy Rossmann podliczy na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Rossmann planuje, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.

Kto z Was ma zamiar się przyłączyć do akcji? 🙂

You may also like

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *