Moda nie istnieje tylko w sukienkach i tkaninach. Moda jest w niebie, na ulicach, moda ma związek z ideami, stylem życia i tym, co się dzieje.


Cześć Kochani,
Kiedy człowiek jest na studiach z niemałym zdziwieniem przygląda się wszystkim osobnikom na ostatnim roku. Przychodzą na uczelnie w dresach, tacy jacyś wymęczeni życiem z butelką wody (albo i nie) w ręce i marudzą. Marudzą na zaliczenia, na pogodę, na wykładowców i na pracę magisterską. I naprawdę większość studentów z niższych lat patrzy na nich jak na wariatów – o co im chodzi (?) Ja też tak patrzyłam. Aż do niedawna. Mam wrażenie, że praca magisterska, którą lada dzień muszę oddać zaczyna mnie już dusić, zabierać przestrzeń do życia i możemy już o tym pisać – ona dewastuje moje poczucie bycia ambitnym człowiekiem. Pomijając, że więcej na jej temat marudzę niż ją rzeczywiście piszę. I z jakąś taką pewnością mogę stwierdzić, że na piątym roku studiów dzieją się dziwne rzeczy – nawet ja potrafię przyjść w byle jakich ciuchach i byle jak angażować się w zajęcia. Czy możemy spiskować na temat klątwy piątego roku?
A żeby nie pisać tej mojej pracy – najpierw zrobiłam propozycje wiosennych outfitów, a teraz Wam je pokaże:
Buty:
Producent obuwia damskiego CHANTAL MARIE
Torebka:

Zaczęłabym od obgadywania torebki – to kopertówka Sekret Orientu ( Cena 399,- KUP: KLIK) To tak naprawdę mały unikat stworzony z bardzo rzadkiego drewna jakim jest czarny dąb ze srebrną nitką. To drzewo, które leżakowało kilkaset lat w głębinach wód! I weźcie sobie teraz wyobraźcie, że gubicie taką torebkę albo, że ją niszczycie. To już nie jest przestępstwo modowe, a niemal ekologiczne! No jak można nie dbać o coś, co dojrzewało dla nas zanim my się urodziliśmy? Pozostała część torebki została wykonana z lakierowanej czarnej eko skóry, a kamienie zostały sprowadzone z Czech. Możecie zaraz zarzucić, że jest nienaturalnie ciężka albo trudna w obsłudze. Ależ to nie prawda. Waży zaledwie 2kg, a drzewo jest miękkie i sprężyste – zupełnie nie utrudnia normalnej obsługi.

W środku torebka posiada jedną dużą kieszonkę zamykaną na zamek błyskawiczny oraz dwie otwarte średnie kieszonki.
Wymiary kopertówki:

Szerokość – 27 cm
Wysokość – 18,5 cm
Torebka posiada łańcuszek do zawieszenia na ramieniu długości 120 cm.
Dla mnie to małe, ekskluzywne cudeńko, które wyróżnia się na każdej imprezie i na każdym spotkaniu biznesowym. Jest jak wisienka na torcie każdej stylizacji. Zdecydowanie spodoba się  miłośniczkom unikatowego stylu.  Nie wspominając już o tym, że to doskonały prezent na zbliżający się Dzień Mamy.
Buty na tych zdjęciach widać nieco gorzej, ale obiecuję nadrobić, ponieważ z tej sesji będziemy mieli jeszcze filmik 🙂 Firmę Chantal Marie i projekty Pani Marii znacie doskonale – ona jak i jej cudeńka są z nami już chyba cztery lata (!). Tym razem Pani Maria połączyła siły z firmą Dankovski i razem stworzyli kolekcję butów, które posiadają laserowe wycięcia i drewniane obcasy. Lordsy, które widać przy żółtej sukience są moimi absolutnymi ulubieńcami (mam je na sobie pisząc tą notkę) – leciutkie, miękkie, a liczna ilość wycięć sprawia, że są wprost idealne na lato. Można o nich napisać, że to zabudowane, eleganckie obuwie na co dzień, ale i na spotkania biznesowe.
Spójrzmy jeszcze na detale:


Obie firmy słyną z zamiłowania do klientów i ich pomysłów. W każdej wykonacie projekt torebki, czy też butów zgodnie ze swoim zamysłem. Zmianie może ulec niemal wszystko: gatunek drewna, kolor, materiały zewnętrzne, podszewki, dodatki. Tak, aby całość była zgodna z Waszymi wymaganiami.

You may also like

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *