Nie traktuj siebie tak poważnie. Nikt poza Tobą tego nie robi.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia cytaty
Cześć Kochani,
Mąż wyjechał. Nie ma sensu odliczać do jego powrotu, bo pozostało tak wiele dni, że na samą myśl dostaję drgawek. Głównie dlatego, że teraz sama muszę parzyć sobie herbatę, robić kanapki, odkurzać i zmieniać zawieszki w wc. Swoją drogą dopiero jego nieobecność uświadomiła mi, że pewne rzeczy w mieszkaniu nie robią się same. Do tej pory byłam pewna, że śmieci pozostawione wieczorem przy drzwiach – w nocy wyprowadzają się do śmietnika. Tak samo myślałam o zbędnym jedzeniu: wystarczało pozostawić je na blacie i znikało. A teraz nie znika, no chyba, że w tych samych śmieciach, które się nie chodzą nocą na spacery…
Mogłabym zagłuszać samotność winem, ale jak się okazało – bez męża nie smakuje mi wcale! Nie wypiłam nawet lampki od kiedy go nie ma. Mogłabym oglądać komedie romantyczne zanosząc się przy tym szlochem, ale ja wciąż wolę dobre seriale. Lodówkę za to odpicowałam, a co! Niech sobie nikt nie myśli, że nie mam serca.

Fotomagnesy

Pakiet 16 sztuk, cena 39,90,-

KUP: KLIK

Wynajmowane mieszkania mają to do siebie, że niewiele możemy w nich zmienić, a wszystko, co zmieniamy musi być nieinwazyjne. Dlatego zmiana kolorów ścian, czy ładniejsza lodówka są po prostu nieosiągalne. Ale, na wszystko jest metoda! Moja przechowalnia jedzenia od jakiegoś czasu przemieniła się w mały ołtarzyk ku czci mojego małżeństwa.

Fotomagnesy to genialny pomysł! Są praktyczne i są jednocześnie ozdobą. I to nie byle jaką: od wejścia do kuchni wiadomo, kto rządzi w mieszkaniu. Cieszę się, że są na tyle mocne, że dobrze trzymają małe karteczki – to przydatna funkcja.

I mimo wszystko nie było mi łatwo wybrać 16 zdjęć na które chciałabym codziennie patrzeć. Jeden fotomagnes podarowałam od razu mojej przyjaciółce – niech pamięta o mnie, gdy będzie wyjadać ostatni kawałek ciasta beze mnie 🙂

Jedno jest pewne: zdjęcia na lodówce nie sprawiają, że jem mniej. Nie mam też wyrzutów sumienia, gdy sięgam po kolejną, kolejną i jeszcze jedną porcję słodkości. Co innego, gdyby były to magnesy ze zdjęciami supermodelek… No, ale kto by chciał się tak dręczyć?

Wydają mi się uniwersalnym i ciekawym prezentem w zasadzie dla każdego 🙂 Na 100% trafimy z pomysłem, a cieszyć się będzie tak samo nasza babcia, jak i przyjaciółka.

Specyfikacja:

  • wymiar magnesu 7,5 x 9,5 cm
  • wymiar zdjęcia 6,5 x 6,5 cm
  • pakiety 8 lub 16 sztuk

Zamówienie magnesów jest bardzo proste, a system sam podpowiada czy wszystko jest dobrze wykadrowane, no i czy jakość jest wystarczająca. Nie ma szans na popełnienie błędu. Zresztą ja już jestem pewna, że gdy będę urządzać swoje mieszkanie to chcę mieć całą lodówkę w fotomagnesach 🙂

Dodatkowo fajna stylistyka przypominająca zdjęcia z kultowego polaroida sprawia, że magnesy będą pasować do większości kuchni. Wyglądają przy tym niebanalnie i bardzo ciekawie 🙂
Ja jeszcze nie próbowałam podpisywać zdjęć,ale wydaje mi się to banalną sprawą przy odpowiednim pisaku. Jak myślicie: lepiej będą wyglądały z podpisami czy bez?

Ze spraw technicznych (głównie dla naszych mężczyzn): magnes jest cienki, delikatny i tym samym bezpieczny dla lodówki.
Jak Wam się podoba taki sposób na przechowywanie wspomnień?

You may also like

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *