Chce być dorosła – do dziś nie rozumiem, jak mogłam mieć tak idiotyczne marzenia.


Cześć kochani,
W moim świecie definicja dorosłości zmienia się niemal za każdym razem kiedy uda mi się osiągnąć coś – co wcześniej określałam jako „tylko dla dorosłych.” Kiedyś myślałam, że dorosłość to picie wina, kiedy zaczęłam je pić (i o dziwo! je polubiłam – co za dzieciaka wydawało mi się niemożliwe) określiłam dorosłość jako spędzanie piątków na kanapie. Kiedy zorientowałam się, że ostatni raz na imprezie w klubie byłam przeszło rok temu, określiłam dorosłość jako regularne płacenie rachunków. Później dorosłość była dla mnie sprzątaniem mieszkania z przyjemnością, przygotowywaniem przetworów, pamięcią o urodzinach i imieninach najbliższych, aż do momentu kiedy dorosłość zdefiniowałam jako samodzielną podróż. Wydawało mi się, że nigdy nie dojrzeję do tego, aby samej gdzieś polecieć. Aż do dziś kiedy ściskam w ręku bilet na samolot i na setkach karteczek wypisuję sobie przydatne numery, nipy i nazwy ulic. Czas na nowo zdefiniować dorosłość, aby wciąż czuć się beztrosko.
Tymczasem zapraszam Was na wiosenny spacer 🙂 W roli głównej:

Muszkieter Chantal Marie w kolorze czarnym nr wzoru 2783/4

Producent obuwia damskiego CHANTAL MARIE

Kiedyś zapytałam się mojego męża czy lubi kobiety w długich butach – powiedział, że tylko pod warunkiem, że są to bardzo obcisłe kozaki. I te właśnie takie są!

Idealnie dopasowane, dzięki czemu nie zsuwają się podczas chodzenia, a tym samym wciąż idealnie podkreślają nogi. Cholewa ma aż 70 cm! Nie spotkałam się jeszcze z tak długimi butami w sklepach sieciowych. Co więcej – Pani Maria Imielska zanim przygotuje dla nas takie muszkieterki prosi o bardzo dokładne pomiary nogi, abyśmy miały pewność, że kozaki będą nas na idealnie leżeć. Tym samym zyskujemy jedyną taką parę butów na świecie 🙂 Wykonane ze streczu nie ograniczają ruchów podczas chodzenia i śmiało mogę napisać, że szybko stają się naszą drugą skórą. Tym bardziej, że są na naprawdę niskim obcasie, który podkreśla nasze nogi, ale nie męczy ich.

Pasują do każdej sukienki i na każdą okazję. Świetnie podkreślają nogi i śmiało mogę powiedzieć, że je wydłużają i optycznie wyszczuplają. Efekt: sylwetka, aż do nieba! To mój nowy hit!

Cena 380,- Kup: KLIK

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *