Grzeczne dziewczynki idą do nieba. Te w szpilkach tam gdzie chcą.

9f54fd5b31aef0659da912bbb3fb3eb7
Cześć Kochani,

Mój mąż napisał do mnie dzisiaj: „nawet smakuje mi ten tuńczyk.” To zdanie skierowane do mnie z jego ust, a w zasadzie palców sprawiło, że zamarłam. Dlaczego? Mój mąż jest bardzo (a w zasadzie szalenie) wybredny w kwestii jedzenia. I zdecydowanie zawsze wybierze coś niezdrowego zamiast sięgnąć np. po tuńczyka. Pamiętam jak kiedyś po małej sprzeczce pojechałam na siłownie (wiem, to dziwne jak na mnie) i nie dawałam mu żadnego znaku życia (to już typowe). Kiedy wróciłam do domu otworzył mi drzwi w białej koszuli (w tym stroju widziałam go z pięć razy w życiu), zabrał moje rzeczy i zaprosił mnie na kolację do salonu. Przecierałam oczy ze zdumienia – wino, talerze, jakiś film czeka w kolejce i obok tego pudełeczko wskazujące prezencik prosto od jubilera. Usiadłam, delektowałam się otoczeniem i czekałam na kolację. Wtedy właśnie Luby wyciągnął z pieca spaloną mrożoną pizzę i podał ją niczym rarytas rzędu risotto z przegrzebkami. Kiedy zaproponowałam, że może przygotuję jednak jakąś bardziej wartościową kolację – odrzekł zjadłszy już pół tej spalonej pizzy, że jemu smakuje.

Tymczasem kilka zdjęć ze słonecznej niedzieli we Wrocławiu. W roli głównej:

Producent obuwia damskiego CHANTAL MARIE

Botki Chantal Marie w kolorze niebieskim

nr wzoru 2882/1

DSCN3235DSCN3236DSCN3238DSCN3241DSCN3243DSCN3246DSCN3248DSCN3251DSCN3252DSCN3255DSCN3261DSCN3263DSCN3264

Zdmuchnięcie którejś tam świeczki na urodzinowym torcie sprawiło, że zaakceptowałam (ba! polubiłam) znacznie większą ilość kolorów niż czarny i czerwony. Tym samym moja garderoba zaczyna nabierać rumieńców – dlatego nie mogło zabraknąć w niej szalenie modnych, zmysłowych i robiących wrażenie niebieskich botków. I mówcie sobie, co chcecie, ale kiedy miałam je na sobie (podczas turbo ważnego spotkania zawodowego) z dumą przekładałam nogę na nogę i zdecydowanie przyciągałam spojrzenia całej publiczności. A czułam się w nich jak bogini 🙂 To wręcz nie do pomyślenia, że jedna para butów potrafi zastąpić kobiecie lata terapii w kwestii „dowartościowania się.”

Nie mówiąc już o tym, że mieniący się aksamit jest po prostu oszałamiający. Materiał zmienny jak kobieta – raz jaśniejszy, raz ciemniejszy. I wbrew moim obawą czyści się go z łatwością – kilka ruchów szczoteczką i po problemie.

Buty są naprawdę wygodne (i mówię to jako maniaczka szpilek – możecie mi zaufać), podwyższony przód na platformie, obcas słupek 10 cm. Są stabilne i z łatwością chodzi się w nich po wrocławskim Rynku (a to sztuka!)

Buty, które możecie zamówić w sklepie https://www.pegazimielski.pl/  są wykonywane na zamówienie po wcześniejszym dokładnym wymierzeniu stóp. Każda klientka jest traktowana bardzo indywidualnie – tym samym możecie mieć pewność, że zamówienie przejdzie Wasze najszczersze wyobrażenia.

Cena: 290 zł.

KUP: KLIK

Naszyjnik: BIŻUTERIAeshop

You may also like

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *