Nieważne o jakiej porze – zima, wiosna, lato jesień. Spacer z Tobą to czysta przyjemność.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Cześć Kochani,

bardzo cichutko, tak naprawdę cichutko… (żeby nie zapeszyć) kupujemy mieszkanie! To już trochę bardziej oficjalne niż  miesiąc temu i to zdecydowanie bardziej przerażające niż chociażby dwa dni temu. No bo jak ja dam radę? Chodzę i pytam ludzi: jak ja to wszystko ogarnę? A oni mi na to:

eee daj spokój, są filmiki na YT

eee daj spokój, to sobie rzucisz materac na środek pokoju i będzie okej

eee tam w Ikei Ci pomogą

I nikt chyba nie rozumie mojego panicznego lęku, że znając mnie to kolor ścian będzie gryzł się z kolorem podłóg. A zasłony zjedzą firanki. A parapety, a szafki, a dywaniki, a półki, a kuchnia! Co ja wiem o montażu kuchni? I jaki to jest naprawdę dobry okap? DOBRY BOŻE – za jakie grzechy? Piękne mieszkanie tanio przyjmę.

W tym całym szaleństwie, zabrałam męża, zabrałam się i pojechaliśmy na wycieczkę. Całkiem słoneczną wycieczkę bo w niedzielę było (jak na zimę) ciepło.Zdjęcie użytkownika Rękodzieło Nitki.

W roli głównej:

ręcznie robiony czerwony komin od Rękodzieło Nitki

DSCN3297DSCN3298DSCN3319DSCN3300DSCN3302DSCN3312DSCN3317DSCN3328DSCN3332

Kominie, ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto z gołą szyją przejdzie się długą ulicą w zimie.

Absolutnie zgadzam się z moją mamą, babką i prababką – czapka, rękawiczka i szalik to najważniejsze trio każdej zimy. Ja jednak (jak to ja – buntowniczka z wyboru) zimą sięgam tylko po szalik. Ale, za to wyjątkowy i bardzo, bardzo ciepły. Ręcznie robiony komin to wręcz ukoronowanie każdej zimowej stylizacji. Wszystko co jest prawdziwym hand made ma szczególne miejsce w moim sercu. I myślę, że tylko twórcy znają prawdziwą historię powstania każdej ze swoich prac. Ten komin przyjechał do mnie w środku największych mrozów, pięknie opakowany, mięciutki i gotowy do założenia na szyję.  Ma absolutnie piękny kolor, który ślicznie odznacza się na ciemnym płaszczu. A jego twórczyni Pani Ola zadbała o każdy detal, tak, aby był wręcz „wyjęty z moich marzeń.”

Rękodzieło Nitki to strona na której każda z Pań pod przewodnictwem Pani Oli może zaprojektować swój wymarzony komin. Połączyć kolory, tekstury, objętość… 🙂 Warto zaszaleć i postawić na coś wyjątkowego i unikatowego, tak samo jak my.

Botki: Chantal Marie

Sweter: Jesteś Modna

Kolczyki: BIŻUTERIAeshop

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *