WALENTYNKI: Prezent, o którym marzy każda kobieta

GG167.09_logo14 luty to absolutnie dzień miłości. Spędzamy go z ukochaną osobą, ciesząc się każdą chwilą. Tradycją są już romantyczne i pełne intymnych znaczeń podarunki. Wśród tych, które kobiety kochają najbardziej znajduje się biżuteria. Nie tylko ta klasyczna, ale również ta z motywem serca czy też nieskończoności.

Zanim kupisz podarunek dla swojej kobiety – upewnij się jaki rodzaj biżuterii nosi najchętniej i najczęściej. Kobiety zazwyczaj mają konkretne preferencje. Zamknij oczy i zastanów się czy wybranka nosi kolczyki, pierścionki, naszyjniki, a może bransoletki? Najbezpieczniej jest sięgnąć po coś, co nosi bardzo często.

SP45.16_logo

A teraz – Drogi Mężczyzno, wyobraź sobie sytuację, że podczas romantycznej kolacji GG159.30_logowyciągasz piękne pudełeczko z naszyjnikiem, w który wpleciony jest motyw nieskończoności i patrząc głęboko w oczy swojej wybrance mówisz: niech ten łańcuszek będzie symbolem nieskończonych uczuć, którymi Ciebie darzę. Jesteśmy przekonani, że taki prezent będzie dla kobiety pamiątką na długie lata.

Z33.17_logoPamiętaj, że wybrana przez Ciebie biżuteria GG136.23_logopowinna być odzwierciedleniem uczuć, którymi darzysz tą drugą osobę. Może też symbolizować szczęśliwe chwile, które przeżyliście razem. Wtedy możesz pokusić się o bransoletkę z motywem kotwicy – jeżeli poznaliście się nad morzem bądź o zawieszkę w kształcie motylka, jeśli wiosna jest porą roku, którą oboje najbardziej kochacie.

GG123.10_logoBiżuteria z perłą świetnie podkreśli dojrzałe uczucie. Perła symbolizuje szczerość i uczciwość w miłości. Nie zapominaj o tym, że perły działają terapeutycznie na kobiety – pozwalają im czuć się piękne, tym samym podnoszą ich poczucie własnej wartości.

GG31.13_logoNajbardziej uniwersalnym prezentem będą kolczyki. Sporo kobiet posiada wręcz całe kolekcje ozdób do uszu – tak, aby każdego dnia nosić inną parę. Tutaj również odpada problem dopasowania rozmiaru, dziurki w uszach mają takie same rozmiary. W walentynki najlepiej sprawdzą się złote kolczyki z kamieniami. Idealne będą te w kształcie serca.

Niezwykle intymną chwilą może być podarowanie wybrance naszyjnika. Z pewnością AC21.12_logopoprosi Cię, abyś pomógł go jej założyć. To niezwykle efektowny prezent robiący ogromne wrażenie. Tutaj warto pomyśleć o delikatnej, ale niezwykle osobistej zawieszce.

Wybór biżuterii dla wybranki może być kłopotliwy, jednak warto podjąć się tego zadania. Możesz mieć pewność, że twoja ukochana będzie zachwycona i oczarowana twoim podarunkiem, a walentynki spędzicie w atmosferze miłości.

GG161.15_logo

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *