DEBIUT: Płyta na „Lepsze dni" w dniu premiery pokryła się złotem!

IMG_0131fot. Marcin Twardowski

Mirek Bieliński w wielkim stylu wkroczył na muzyczną scenę. Jego płyta już w dniu premiery sprzedała się w nakładzie ponad 16 tysięcy sztuk!

Jego debiutancki album „Na lepsze dni” ukazał się 30.11.2016 r. Na płycie znajduje się 10 kompozycji Tomka Szczepanika do słów Mirka Bielińskiego. W produkcję albumu zaangażowany był ceniony w branży muzycznej, współproducent utworu Barcelona zespołu Pectus, Daniel Maczura. Mirek Bieliński prezentuje swoje muzyczne inspiracje dlatego na płycie usłyszymy nastrojowe ballady, bossa novy, odrobinę reggae i muzykę doskonałą do tańca. Krążek „Na lepsze dni” opowiada każdym dźwiękiem o nas samych, zabiera nas w podróż po odległych krajach zahacza o Bombaj, prezentuje wszystkie barwy tęczy i odcienie miłości. Ten album nastraja nas pozytywnie każdego dnia i na długo pozostaje w pamięci. Dominują na nim dobre melodie, teksty zapadające w pamięci, dające nadzieję i pozytywną energię na kolejne, lepsze dni.

17fot. Mateusz Skałka

Mirek Bieliński związany jest z Dolnym Śląskiem szczególnie z Wrocławiem i tutaj rozwija swoją muzyczną pasję. Płyta na „Lepsze dni” w dniu premiery pokryła się złotem sprzedając się w nakładzie ponad 16 tys. szt. Mirek Bieliński zadebiutował na płycie zespołu Pectus „Siła braci” śpiewając w duecie z Tomkiem Szczepanikiem utwór „Melody” wystąpił także na kilku koncertach promujących płytę.

Mirek Bieliński – Pozwól kochać KLIK

IMG_7579fot. Katarzyna Wydra – Chrąchol

You may also like

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *