Zdecydowanie łatwiej nie spać do 6, niż o 6 wstać.

Znalezione obrazy dla zapytania poranne wstawanieCześć Kochani,

Naprawdę nie wiem jak to się działo – stosunkowo niedawno, gdy chodziłam do liceum budzik dzwonił, a ja po prostu wstawałam. Wstawałam i już. Nie towarzyszyły temu żadne większe emocje, żadne fajerwerki, ubierałam się i szłam do szkoły. No dobra – czasem marudziłam, że źle się czuję (chyba częściej udawałam) i mama z litości pozwalała mi zostać w domu. Tak czy inaczej – to było kiedyś. Od jedenastu dni mój budzik dzwoni o piątej pięćdziesiąt. Tak o piątej pięćdziesiąt. Nigdy, absolutnie nigdy nie musiałam wstawać o tej godzinie. Dla części z Was może to wydawać się zupełnie normalna godzina, dla części prawdziwy luksus bo wstajecie jeszcze wcześniej, ale ja… ja umieram! Poranne wstawanie przypomina bardziej sceny z Walking Dead niż młodzieńczą ochotę do pracy. Owszem lubię swoją pracę, ale to nie tu jest problem. Problem tkwi w mojej relacji z łóżkiem. Z drugiej strony naprawdę nie rozumiem jak mogłam tak szybko zaprzepaścić w sobie nawyk porannego, bezbolesnego wstawania… Obecnie walczę o życie i absolutnie nie mam żadnego poradnika w zanadrzu jak przez takie poranki przechodzić bez szwanku.

A dzisiaj będzie o kosmetykach – bo te bez żadnych większych zmian, wciąż pełnią ważną rolę w moim życiu. (I tego sobie i Wam życzę na wszystkie kolejne lata, a szczególnie życzę wszystkim zapominającym umyć się i swoje zęby współtowarzyszą drogi w autobusie N i D. Niech kosmetyki pełnią ważną rolę w Waszych życiach.)

Bio Kosmetyki Naturalne, OrganiczneDSCN2887
Marka Love Me Green to:

  • 100%  kosmetyki naturalne na bazie wyłącznie roślinnych składników aktywnych jak olejki i wyciągi roślinne
  • 100%  opracowane i wyprodukowane we Francji
  • 100%   zapachy na bazie wyciągów roślinnych
  • 100%  bez Izopropyl Palmitate
  • 100%  bez parabenów
  • 100%  bez silikonów, pochodnych olei mineralnych z przemysłu petrochemicznego
  • 100%  bez Phenoxyethanol
  • 100%  bez EDTA
  • Certyfikowane przez ECOCERT

Kosmetyki Love Me Green nie są testowane na zwierzętach.

Naturalny Olejek Relaksujący Do Masażu, cena 44,90 zł / 100ml 

KUP: KLIK

DSCN2892

Do ostatniej chwili zastanawiałam się jak zacząć opowieść o tym olejku i w ostatniej właśnie chwili uznałam, że niestosowne będzie opowiadanie Wam o tym jak w moim życiu wygląda masaż. Tak czy inaczej on istnieje (mam naprawdę cud, a nie męża). Ba! On istnieje regularnie. I mógłby pojawiać się tak często jak często miałabym na niego ochotę. Dlatego olejek do masażu zajmuje moje codzienne myśli. (A co ich nie zajmuje?)

DSCN2893

Dorosłość wraz ze zwolnionym metabolizmem i horrendalnymi rachunkami przyniosła również pewną kosmetyczną odpowiedzialność. Naprawdę pełne chemii kosmetyki wywołują u mnie wyrzuty sumienia, a paranoja przybrała groteskowy wymiar: umrę jak będę się tym smarować. Tak czy inaczej ten olejek jest organiczny – sam ten fakt powoduje u mnie wzmożony relaks. Dodatkowo jest wzbogacony w olej arganowy, a moja skóra go kocha. Zresztą chyba każda skóra go kocha 🙂 Zapach jest mocno ziołowy, ale zmysłowy i tajemniczy. Jednych może zniechęcić, a drudzy mogą go szczerze pokochać.  Właśnie tego mi trzeba – po stresującym dniu. (Chyba każdy mój dzień jest pełen stresu, ale staram się z tym walczyć, co by dożyć osiemnastych urodzin swoich jeszcze nienarodzonych dzieci.)

Regenerujący Krem Do Twarzy Na Dzień, cena 74,90 zł / 50ml

KUP: KLIK

DSCN2890

Ten krem to przede wszystkim lekka i błyskawicznie wchłaniająca się konsystencja, która dzięki swojemu zapachowi szeroko otwiera moje oczy o poranku.  Czyli dwa w jednym: zastępuje mi kawę, której i tak ideologicznie nie pijam i nawilża moją cerę w sposób błyskawiczny tuż przed tym jak nakładam na nią sto pięć warstw makijażu.

Mam tego farta, że wyrobiłam sobie nawyk porannego mycia twarzy tonikiem, a nie wodą. Sama nie wiem jak mi się to udało…  Ale, jednak ważne jest, aby poranny krem nałożyć właśnie na oczyszczoną skórę twarzy. (Długo dojrzewałam do myśli, że moja cera się brudzi w nocy, gdy śpię…) Równie długo dojrzewałam do myśli, że muszę również kremować szyję i dekolt – o tym drugim jeszcze często zapominam. (Czas na okrzyczenie mnie!)

DSCN2891

Krem dobrze nawilża na poziomie górnej warstwy naskórka. Skóra długo jest odprężona, nie jest ściągnięta, a suche skórki nie wyostrzają się pod wpływem suchego pudru. Makijaż mogę nakładać niemal momentalnie – unikam marnowania czasu. Dzięki oryginalnej kompozycji takich składników jak: olejek arganowy, wyciąg z pestek granatów czy Osilift (opatentowana substancja na bazie wyciągu z owsa), skóra oddycha, nabiera naturalnego kolorytu, odzyskuje napięcie.

Rozświetlający Krem do Twarzy, cena 79,00 zł / 50ml

Kup teraz: KLIK

DSCN2895

To zdecydowanie mój numer jeden po zarwanej nocy – nie tylko na naukę 🙂 (Nie będę ściemniać, od kilku lat nie zarwałam żadnej nocy żeby się uczyć, ale żeby imprezować to i owszem…) 🙂 Naprawdę radzi sobie z szarą i zmęczoną cerą po całej nocy w zadymionym pomieszczeniu. Skóra staje się szybko w lepszym stanie, a przynajmniej znowu zaczyna błyszczeć, po prostu staje się rozświetlona 🙂 Podstawowe składniki aktywne kremu to ekstrakt z mleczka pszczelego, osilift ®, olej z lnicznika czy ekstrakt z papai.

Cała ta trójka zdecydowanie zasługuje na miano bardzo dobrych kosmetyków, które z całą odpowiedzialnością mogę Wam polecić.

You may also like

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *