Aby, odnieść sukces Twoje pragnienie sukcesu musi być większe niż strach przed porażką


Cześć Kochani,

Pewne rzeczy są jak sen – i aż strach gwałtownie się poruszyć, żeby się z tego snu nie wybudzić. Tak również było w przypadku konkursu Aneks Twórczości Artystycznej Namysłów 2016; gdzie wysłałam swoje opowiadania podpinając je pod kategorię twórczość literacka. Nie wielki miałam na to wszystko wpływ – jedyne, co mogłam uczynić, aby zwiększyć swoje szanse to poprawnie wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać teksty. Tak czy inaczej te teksty miało oceniać wyjątkowe jury: Jan Nowicki, Dorota Miśkiewicz, Seweryn Jański, Magdalena Barbaruk i Marcin Piekarek. Teksty wysłałam, a czas płynął..

aż do pamiętnego dnia, kiedy to odebrałam telefon z informacją, że jestem laureatką i proszą mnie o przyjazd na galę rozdania nagród. Panika wielka – kiedy, co, jak, gdzie, co ja na siebie włożę, jaki makijaż, a to, a tamto…

Dotarliśmy.

Ludzi w bród, wszyscy eleganccy i przejęci no i wchodzi… nikt inny, jak JAN NOWICKI! Dobrze, że siedziałam bo bym zeszła, ale dłonie i tak miałam całe czerwone od klaskania. Po części oficjalnej czas na wyniki – emocje sięgnęły zenitu (I SZYBKO OPADŁY) w momencie kiedy wyczytali już wszystkie wyróżnienia, trzecie i drugie miejsce – szepnęłam do Lubego na ucho, że chyba się coś pomyliłam i że przepraszam. Na co usłyszałam tylko: pierwsze miejsce – Weronika Rudnicka.

Przysięgam, że nogi miałam miękkie, zrobiło mi się słabo, a ręce masakrycznie mi drżały. Wlazłam na scenę.  A on (nikt inny tylko Jan Nowicki) pocałował mnie w dłoń i powiedział, że gratuluje. Umarłam. W tamtej chwili byłam gdzieś zupełnie indziej.

Przed galą (jak tylko mogłam) niwelowałam stres – z każdym miesiącem staję się coraz to większą perfekcjonistką (chyba Luby mnie tym zaraził) i przykładam ogromną wagę do wszystkiego – dlatego tego dnia potrzebowałam sprawdzone i dobre kosmetyki do włosów, które mnie nie zawiodą. A w przypadku loków – wystarczy tylko jeden zły ruch, aby wyglądać jak pudel bądź jak mokra włoszka 🙂

Postawiłam na dobry duet:

Szampon i odżywka Pure Locken Isana Professional

DSCN2674

Szampon ISANA Professional Pure curls opracowany został specjalnie dla potrzeb włosów lokowanych, kręconych i falowanych. Jego profesjonalna, bardzo skuteczna formuła, której składnikami są ekstrakt z kryształu górskiego i prowitamina B5 tworzy system kręcenia loków, który pomaga ujarzmić niesforne, kręcone włosy i wzmacnia naturalną sprężystość i elastyczność loków – bez ich jednoczesnego obciążania. Włosy oczyszczane są w łagodny i oszczędzający sposób i otrzymują loki o żywym wyglądzie i zdefiniowanych kształtach. Formuła aktywnie utrwalająca loki we włosach lokowanych, kręconych i falowanych: tworzy system kręcenia loków o zdefiniowanych kształtach; zawiera ekstrakt z kryształu górskiego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania „latającym włosom”. Potrójny efekt formuły: żywy, naturalny wygląd loków; sprężystość włosów; zdefinowane kształty loków.

 
Odżywka ISANA Professional Pure curls opracowana została specjalnie dla potrzeb włosów lokowanych, kręconych i falowanych. Jej profesjonalna, bardzo skuteczna formuła, której składnikami są ekstrakt z kryształu górskiego i prowitamina B5 tworzy system kręcenia loków, który pomaga ujarzmić niesforne, kręcone włosy i wzmacnia naturalną sprężystość i elastyczność loków – bez ich jednoczesnego obciążania. Efektem są cudownie gładkie i miękkie włosy i loki o żywym wyglądzie i zdefiniowanych kształtach. Formuła aktywnie utrwalająca loki we włosach lokowanych, kręconych i falowanych: tworzy system kręcenia loków o zdefiniowanych kształtach; zawiera ekstrakt z kryształu górskiego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania „latającym włosom”. Potrójny efekt formuły: żywy, naturalny wygląd loków; sprężystość włosów; zdefinowane kształty loków.

DSCN2676

Jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów kręconych zasada jest prosta: szampon nie może plątać, a odżywka musi być wydajna, ponieważ loki są wiecznie spragnione. Dodatkowo odżywka musi ułatwiać rozczesywanie – ponieważ loki rozczesuje się na mokro z dużą warstwą odżywki na nich. A żeby nie było tak łatwo: kosmetyki muszą być lekkie, żeby nie obciążać włosów, ponieważ wtedy się nie skręcą.

DSCN2675

Co musisz wiedzieć o tych produktach?

– odżywka jest gęsta, ale bez problemu rozprowadza się ją na włosach

– włosy po naturalnym wyschnięciu są uniesione i ładnie podkreślone – są leciutkie

– odżywka i szampon są wydajne (a ja do oszczędnych nie należę)

– używałam ich codziennie i szczerze mówiąc mogłabym sięgać po nie stale

– wolałabym, aby kosmetyki występowały w większych pojemnościach

– ich zapach jest przyjemny i wydaje mi się, że akceptowalny dla każdej kobiety

– bez problemu można wydobyć produkty do końca, a ekonomiczni na dodatek mogą rozciąć tubki i wyłowić cały produkt

Zdecydowanie polecam każdej pokręconej dziewczynie 🙂 Zostawiam Wam swoje fotki z gali – zwróćcie uwagę na włosy, to tylko magia odżywki i szamponu 🙂

13233035_848976271873451_2285137225166260312_n13260053_848964835207928_5043318851756889471_n13263934_848885951882483_7477728432362593396_n

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *