Życie to poświęcenie. Jedyne pytanie, to komu albo czemu poświęcasz swoje życie?


Cześć Kochani,

Kochanie kogoś nie jest takie proste. No bo jak kogoś kochasz to chcesz, aby mu z Tobą było jak najlepiej i aby w ogóle było mu jak najlepiej. Co za tym idzie: trzeba się starać, zastanawiać, kombinować, ulepszać. I tak właśnie dochodzimy do momentu kiedy to uparcie i zawzięcie walczę z alergią mojego Lubego. Bardzo prostą alergią: na kurz. Wydawałoby się, że wystarczy sprzątać, odkurzać, prać i będzie po problemie, ale to wszystko na nic. Bo ja zawzięcie piorę, sprzątam, odkurzam, a Luby wciąż i wciąż się dusi. Było znacznie lepiej kiedy zastosowałam preparat Acarix oraz Bioclarex. Tutaj pisałam o tych środkach KLIK 

Ale, tak naprawdę synergiczne działanie wszystkich czterech  produktów od     znacząco wpłynęło na stan zdrowia mojego Lubego oraz na naszą ogólną profilaktykę antyalergiczną. Ja tam nie siedzę w jego zatokach, ale kiedy rano nie słyszę przeraźliwego kaszlu to chyba myślę sobie, że to wszystko ma sens.

Poznajcie dwie kolejne perełki:

Acarix Wash, antyalergiczny preparat do prania oraz

Acarix Filter, antyalergiczny Spray do Filtrów

DSCN2638

Acarix Wash

Cena 24,99 zł. Tutaj można kupić KLIK

Preparat antyalergiczny do stosowania w pralkach automatycznych w celu denaturacji komponentów białkowych roztoczy kurzu domowego, a także odzwierzęcych takich jak sierść kota i psa.

DSCN2647

Czas na fakty:

Acarix Wash dodawałam do prania, gdy wstawiałam pościel, koce, prześcieradła i poszewki na poduchy. Proces prosty jak słońce bo musiałam wlać 50 ml preparatu zamiast płynu do płukania. Jako, że używam mocno aromatycznych proszków do prania moje koce nie straciły na pięknym, świeżym zapachu. A dodatkowo zyskały ponieważ wszystkie świństwa poszły w siną dal.

Powiecie mi, że mogłam po prostu wygotować pościel i poszewki i wyszłoby na to samo. Otóż nie! Pranie szybko straciłoby kolor podczas gotowania, a materiał zrobiłby się dużo słabszy. Dlatego wolę prać w niskich temperaturach (poniżej 60’C)

DSCN2646

Opakowanie wystarczyło mi na cztery prania – wyprałam dosłownie wszystko, co wpadło mi w ręce. Obecnie powinnam prać całość raz w tygodniu, aby spotęgować działanie i zminimalizować objawy antyalergiczne.

Działanie produktu polega na denaturacji komponentów białkowych roztoczy oraz odzwierzęcych tak, że nie zachodzi wiązanie przeciwciał Ige alergenem, w efekcie nie dochodzi do reakcji alergicznej w organizmie osoby uczulonej.

Acarix Filter, antyalergiczny Spray do Filtrów

Preparat antyalergiczny do stosowania w odkurzaczach posiadajacych włókninowe torby filtracyjne jak również do filtrów Hepa.

DSCN2644

No i ten produkt jest znacznie bardziej wydajny! Myślę, że przynajmniej na rok mi wystarczy. A kosztuje niewiele 29,99 zł, tutaj możecie go kupić KLIK

Chociaż brzmi zagadkowo, jego stosowanie i zastosowanie jest bardzo proste. Wystarczy spryskać nim filtr i torbę gromadzącą kurz w odkurzaczu. Nie można tylko przemoczyć jej powierzchni, ale za to filtr powinien być lekko wilgotny. Całość należy powtarzać przy każdej wymianie torby bądź filtra.

DSCN2643

Produkt zatrzymuje i denaturuje uczulające komponenty białkowe roztoczy kurzu,oraz odzwierzęce takie jak sierść kota i psa. Nie zatrzymuje przepływu powietrza przez filtr.

I chociaż nie mam możliwości gołym okiem skonfrontować się z efektami to wierzę, że te wszystkie środki skutecznie walczą z potworami, które chcą wykończyć mojego Lubego. Gorąco polecam wszystkie preparaty ich wspólne działanie jest nieocenione.

Zapraszam na profil Google+ Clean-bi! KLIK

You may also like

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *