Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału, tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień!


Cześć Kochani,

Do ślubu pozostało 122 dni! To jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby wszystko wyszło idealnie – każdego dnia zamykamy kolejne szczegóły, ale, ale… całość wydaje się już prawie dopięta na ostatni guzik. (Kupiliśmy już nawet alkohol!)

Jedną z priorytetowych rzeczy dla mnie jest moja waga i fakt, abym wyglądała zjawiskowo w swojej sukni ślubnej, którą już też kupiłam! A potem, abym wyglądała szczupło i przede wszystkim zdrowo przez całe swoje nowe życie.  Zakończyłam właśnie sześć tygodni diety pudełkowej z firmą http://fitandyummy.pl/ 

Tutaj publikowałam relacje z przebiegu diety, zapraszam:

Relacja z pierwszego tygodnia: KLIK

Relacja z drugiego tygodnia: KLIK

Relacja z trzeciego tygodnia: KLIK

Relacja z czwartego tygodnia: KLIK

Po sześciu tygodniach mogę śmiało powiedzieć, ze warto było podjąć to wyzwanie, które już teraz będę kontynuować samodzielnie. Dzięki Fit & Yummy nauczyłam się jeść regularnie – pięć posiłków dziennie, a także nauczyłam się jeść zdrowo! Dzisiaj wiem już co i w jakich proporcjach mogę sobie przygotowywać, aby dalej zrzucać zbędne kilogramy. To był przyspieszony kurs zdrowego życia. Oprócz gotowych posiłków otrzymywałam wyjątkową motywację i wszelkie niezbędne materiały ze strony cateringu i jego zespołu.

13009852_965244050198120_100819197_o

Jestem przekonana, że to dobra opcja dla każdego kto chce zredukować wagę, a także dla tych, którzy czują się zagubieni, gdy mają przygotować zdrowy i pełnowartościowy posiłek.

Moja dieta miała 1200 kcal każdego dnia – wśród posiłków znajdowały się również słodkości, które pozwoliły mi na dobre rzucić kaloryczne batoniki, które wcale nie szły w cycki…

13000475_965244130198112_2072745749_o

Piłam wodę z cytryną, ziołowe herbaty, a codziennie rano wodę z sokiem z aloesu i cytryną.  Oczywiście sporo ćwiczyłam: najczęściej rower oraz długie i intensywne spacery – w późniejszym czasie doszła skakanka, którą pokochałam całą sobą.

Moje pierwsze zakupy po diecie pudełkowej były niesamowite: sięgałam tylko po sprawdzone i zdrowe produkty na bieżąco kontrolując ich skład oraz wartości odżywcze. A teraz sama przygotowuję pięć posiłków dziennie dla mnie i dla Lubego. Dzisiaj rano zjadłam sałatkę z jajkiem, później krem z buraka, a na obiad pełnoziarniste penne z kurczakiem. Podwieczorek i kolacja jeszcze przede mną 🙂

13000381_965244113531447_71354591_o
Dlaczego uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie?
-> Nie musiałam chodzić do sklepów, aby kupować jedzenie. To oszczędziło mi niezdrowych pokus.
-> Zawsze miałam gotowy posiłek, więc nie musiałam kupować żadnego śmieciowego jedzenia.
-> Jako, że nie musiałam gotować, ani sprzątać po gotowaniu miałam więcej czasu na treningi i inne przyjemności.
-> Poznałam smaki i połączenia o których wcześniej nie miałam pojęcia. Niesamowicie pomoże mi to w późniejszym samodzielnym komponowaniu zdrowego menu.
-> Moja dieta była idealnie przeliczona dlatego nie brakowało mi witamin, minerałów, a co za tym idzie energii.
-> Posiłki mogłam zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, na uczelnię, do samochodu. Później wystarczyło, że wyrzucę opakowanie.
-> Codziennie jadłam coś innego, a dania się nie powtarzały.
12969347_965244283531430_127596234_n
A TERAZ CZAS NA FAKTY:
1

Dzisiaj kiedy to piszę ważę już kolejny kilogram mniej i mam o kilka centymetrów mniej tu i tam… 🙂

Która z Was skusiłaby się na taką dietę?

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *