Wiosnę…czuję wiosnę!


Cześć Kochani,

I humor od razu lepszy i do pracy się lepiej wstaje i nawet w tej pracy znacznie się lepiej siedzi, a to zasługa słoneczka! Rano budzą mnie już cudowne promienie słoneczne, kwiaty na parapecie zaczęły kwitnąć, a i nawet bazie ostatnio na spacerze spotkałam. No i powietrze… ono też już zdecydowanie inaczej pachnie 🙂 Żeby tak jeszcze tylko z dziesięć stopni było więcej na termometrze. Tak czy inaczej: spacerować, chodzić, przemierzać – tylko na to teraz mam ochotę!

Zostawiam Wam fotki z mojego ostatniego spaceru:

Top Styl: KLIK

DSCN2482DSCN2476DSCN2493DSCN2494DSCN2505DSCN2506DSCN2512DSCN2521DSCN2531DSCN2536DSCN2555DSCN2571DSCN2572

I może w mało wiosennym kolorze, ale za to jak bardzo pasującym do mnie: czarny płaszcz! Jak dla mnie rewelacja: mogę tyć, chudnąć, a on wciąż będzie dobrze na mnie leżał (rozmiar uniwersalny.) Świetnie wygląda do dżinsów i trampek jako bluza, ale równie ładnie jako płaszczyk. I już nie mogę się doczekać bardzo ciepłych dni, kiedy rano będę go narzucać na letnią sukienkę 🙂 A kiedy będzie mi zimno to po prostu zapnę się pod samą szyję 🙂

Świetnie się pierze, świetnie się prasuje – naprawdę dobry gatunkowo materiał! Jest dostępny również w innych kolorach. Jak Wam się podoba?

Gorąco polecam!

You may also like

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *