Każdy krok zbliża Cię do celu.

 

Cześć Kochani,

W styczniu założyłam sobie sto rzeczy, które chcę zrobić w 2016 roku. Udało mi się już spełnić dwadzieścia trzy. Ale, żaden z nich nie mówi o diecie, odchudzaniu czy uprawianiu sportu. Nie wynika to z braku odwagi bo inaczej nie wpisałabym do tych celi kupna mieszkania. Nie wynika to z braku wiary w samą siebie bo inaczej nie wpisałabym stypendium, kolejnego wykładu czy rozpoczęcia magisterki. Wynika to z bezsilności… Najpierw byłam szalenie szczupła, później dużo grubsza, potem znowu szczupła, a teraz… nigdy nie było tak źle. I tak właśnie od stycznia uparł się na mnie ten świat i podsyła mi na każdym kroku sygnały jak schudnąć i jak zacząć. No to co ja mam zrobić? Muszę O SIEBIE ZAWALCZYĆ!

A, że przede wszystkim jestem oporna to zaczęłam od pewnego specyfiku:

Kulturystyka.sklep.pl

Kulturysta.com Diet Shake 500 gram

DSCN2411

Białkowe koktajle zawsze kojarzyły mi się ze sportowcami, siłaczami i osobami ściśle związanymi ze sportem. Dlatego byłam szczerze zdziwiona, gdy okazało się, że z takiego cuda mogę skorzystać również ja. Okazało się, że produkt może stanowić uzupełnienie diety albo zastąpić jeden bądź dwa posiłki. Ja postawiłam na prosty schemat:

20 dni próby

12767230_937703039618888_1032066342_n

Najpierw się zważyłam, a później zmierzyłam i każdego dnia piłam zamiast drugiego śniadania koktajl. Moja dieta stała się nieco zdrowsza, ale ruch fizyczny pozostał wciąż na zastraszająco niskim poziomie.

i piłam i piłam i piłam

I przyznam szczerze, że nie smakował mi ten koktajl – przypominał strasznie źle zrobione kakao, takie kakao na wodzie. No właśnie! Bo koktajl można zrobić na mleku albo na wodzie, ale ja postawiłam na wodną wersję ponieważ chciałam uniknąć dodatkowych kalorii. Ale, mimo to piłam bo wypić się dało.

DSCN2408

O efektach później. Poznajcie skład i opis producenta.

Nowoczesny suplement o unikalnej formule, który pozwala na przygotowania białkowego koktajlu wspomagającego odchudzanie. Diet Shake marki Kulturysta.com wzbogacony z ultrafiltrowanego koncentratu białka serwatki z dodatkiem aminokwasów egzo i endogennych. Składniki aktywne preparatu wykazują właściwości wspierające redukcję tkanki tłuszczowej, pozwalając na jednoczesne uzyskanie smukłej i zgrabnej sylwetki. W wyniku ich działania dochodzi do pobudzenia komórek tłuszczowych i transportu kwasów tłuszczowych, co z kolei pozwala na stały dopływ energii i rozpad nagromadzonych komórek tłuszczu. Produkt Diet Shake zawiera niewielką ilość węglowodanów, lecz stanowi źródło dobrze przyswajalnego białka. Uzupełnia niedobory składników odżywczych i pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, zwłaszcza układa pokarmowego.

DSCN2405

Wpływ składników aktywnych preparatu na proces odchudzania:

  • Tauryna- działa anabolicznie i antykatabolicznie. Udowodniono naukowo, iż posiada wpływ na wygląd i budowę sylwetki, ponieważ stymuluje spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pomaga w rozwoju masy mięśniowej i poprawia funkcje psychoruchowe.

  • Błonnik- pozwala zachować smukłą sylwetkę i zdrowie. Pochłania wodę, jednocześnie pęczniejąc w żołądku i dając uczucie sytości bez dostarczenie kalorii do organizmu. Przyspiesza perystaltykę jelit oraz usprawnia działanie układu pokarmowego.

  • Inulina- redukuje wartość energetyczną posiłku wspierając proces odchudzania. Podobnie jak błonnik pęcznieje w żołądku i syci bezkalorycznie. Poprawia funkcje trawienne i reguluje procesy metaboliczne.

  • ALC- usprawnia pracę układu nerwowego i mięśniowego. Oddziałuje na spalanie tłuszczu w organizmie na wskutek przyspieszenia transportu kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za pozyskanie energii.

DSCN2409

EFEKTY (20 dni)

Waga: -2,1 kg

Talia: -2,5 cm

Biodra: -4 cm

Brzuch: -2 cm

Biust: -0,5 cm

Łydka: -0,5 cm

Uda i bicepsy bez zmian.

Przekonują Was te wyniki? Bo mnie bardzo. Jest to tylko efekt rezygnacji z drugiego śniadania na rzecz koktajlu.

DSCN2413

Cena koktajlu na 20 dni to 47,98 złotych. Kup: KLIK

Polecam, naprawdę warto!

A tak wyglądało moje zamówienie:

12787618_937703916285467_1742683654_o12765817_937703982952127_1054940704_o-horz

ENJOY!

You may also like

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *