Nigdy nie poznasz swoich granic dopóki nie spróbujesz ich przekroczyć.


Cześć kochani,

Słomiany zapał towarzyszy mi niemal każdego dnia – jednak jakimś cudem pozwolił mi zrzucić kilka kilo w dwadzieścia dni. (Ale, o tym za jakiś czas!) Wielkimi krokami zbliża się moja dieta pudełkowa, którą przeprowadzę razem z Fit & Yummy.  Stresuję się potwornie – no bo ja uwielbiam mieć nad wszystkim kontrolę, a tu… zero decyzji! Pudełeczka przyjadą i trzeba wszystko jeść. Chyba trzymam sama za siebie kciuki. Zrobiłam już wyniki badań, aby porównać je po diecie. Wkrótce też się wymierzę i zrobię sobie fotkę „przed”. Mam nadzieję, że ujrzę efekty i będzie czym się pochwalić.

A jeżeli osiągnę wymarzoną sylwetkę… to nagroda, którą dla siebie przygotowałam ZASKOCZY wszystkich (no dobra – nie wszystkich, Luby już wie i wspiera.)

Tak czy inaczej:

W tak zwanym międzyczasie poznałam wyjątkową grupę HES FIT WOMAN TEAM, które trenują w klubie HES Gym & Fitness . Zaprosiły mnie do siebie do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie dzielą się swoimi codziennymi zmaganiami.

Dostaję kilkanaście aktualizacji i inspiracji dziennie: przepisy na dietetyczne kolacje, śniadania, obiady. Motywację do pójścia na trening. Do tego oczywiście mocny motywacyjny kop, gdy się po prostu nie chce.

Jako, że potworny ze mnie leniuszek muszę się dodatkowo stymulować do działania. Dziewczyny przypominają mi o moim celu, o marzeniach i o tym, że trzeba ruszyć cztery litery z kanapy.

Myślę, że to mój pierwszy WIELKI KROK do zmiany myślenia.

Zobaczcie przykładowe posty:

12688257_1271535699528692_3282818122453255858_n32

1

Myślicie, że taka grupa pomoże mi w walce z moim słomianym zapałem? Należycie do podobnych grup?

Wszystkie dziewczyny, które chciałyby dołączyć do grupy proszę o wiadomość: w.rudnicka5@wp.pl

You may also like

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *