Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.

140624-cytaty-motywacja-inspiracja-dzialanie-marzenia-wiara-Anatole-France

Cześć Kochani,

Styczeń to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc w roku. To właśnie wtedy – na fali postanowień noworocznych powstają naprawdę wyjątkowe rzeczy. To właśnie wtedy, każdy z nas przepełniony jest niesamowitą motywacją i siłą. Ja też tak mam, w tym roku szczególnie. Dlaczego szczególnie? Sama nie wiem, chociaż mogę to zrzucić na moją listę stu rzeczy, które chcę zrobić w 2016 roku. Znajdują się tam wyzwania, marzenia, postanowienia, ale i rzeczy na które nie miałam czasu w poprzednim roku. Są prostsze, ale i trudniejsze podpunkty -> część z nich wydaje mi się wręcz niemożliwa do załatwienia. Ale, pamiętam jak dziś; kiedy w podstawówce tato podsunął mi big idea pod wybory na przewodniczącą szkoły:

Sprawy niemożliwe załatwiam w pięć minut, na cuda trzeba trochę poczekać.

Dlatego wierzę, że mi się uda. Zresztą w dwanaście dni zrealizowałam dwanaście podpunktów… Chyba coś z tego będzie 🙂

Pozostając w temacie marzeń, chciałam zaprezentować Wam kosmetyki do pielęgnacji włosów, które są jak marzenie:

DSCN2222

Spokojnie. Nie uciekaj. Nie wyłączaj tej strony! Nie opiszę każdego kosmetyku po kolei – wiem, że jeżeli miałabyś ochotę poczytać coś naprawdę długiego to sięgnęłabyś po „Pana Tadeusza”. Opiszę i ocenię po prostu całą linię – bo o każdym produkcie z tej serii mogę powiedzieć jedno: REWELACJA!

DSCN2221

Seria składa się z czterech odżywek i czterech szamponów. U mnie na zdjęciach brak tylko produktów z etykietką silk&shine, powędrowały w dobre ręce, abym mogła napisać naprawdę rzetelny tekst. Każda odżywka ma pojemność 200ml, a szampon 250ml.

DSCN2224Ale, od początku: dlaczego kosmetyki poleca nijaki Paweł Matracki? Czy można mu wierzyć na słowo?

Paweł Matracki zdobył złoty medal podczas majowych zawodów World Hairdressing Championships 2014 OMC Hairworld we Frankfurcie. Jest to najważniejsze wydarzenie branży fryzjerskiej, organizowane co dwa lata, począwszy od 1947 roku. W rywalizacji o tytuł najlepszego fryzjera udział wzięło ponad 1300 stylistów z ponad 50 krajów.

– See more at: KLIK

I to mi prawdę mówiąc wystarczy. Ja w to wierzę. Wierzę też, że nie poświęciłby swojej reputacji dla średniej klasy kosmetyków.

DSCN2225

Produkty będę oceniać jako całość: szampon + odżywka bo tylko wtedy mamy pełny i jasny obraz działania. (Pamiętajcie, że seria została tak stworzona, aby każda kobieta znalazła produkt dla siebie.)

Moje kudły to farbowane, nieznośne loki, które uwielbiają się puszyć, ale i z dnia na dzień prostować – po to, aby ostatecznie pokręcić się na wszystkie strony. Są niemal zespolone z moim humorem i zawsze robią mi na przekór. Kiedy chcę dobrze wyglądać i zaczynam się stresować; one stają się totalnie pozbawione objętości. A kiedy zostaje w domu to one wyglądają jak milion dolców. (Czy moje włosy są złośliwe? Czy może mieć to związek z moim charakterem?)

DSCN2226

Nie wiem czy uwierzycie mi jeżeli napiszę Wam, że one naprawdę działają. Chyba mi uwierzycie bo bardzo często piszę negatywne recenzję. Tak czy inaczej: one działają, one kochają moje włosy. (A może to moje włosy pokochały tą serię?)

Do sedna: odstawiłam wszelkie jedwabie, psikadełka i inne produkty z serii „cuda”, ponieważ moje włosy już ich nie potrzebują.  Loki myję codziennie: najpierw szampon, później odżywka – 15 minut i gotowe. I właśnie ten kwadrans wystarczy, aby moje włosy były przede wszystkim gładkie, lekko obciążone (co przy lokach jest zbawieniem) oraz lśniące.

…nigdy nie sądziłam, że zakocham się w produktach do włosów 🙂

DSCN2229

Skład jest delikatny (paraben free), co przy codziennym myciu jest szczególnie ważne.

Konsystencja odżywek i szamponu jest bardzo podobna – bardzo gęsta i wydajna. Trochę przypomina pastę do zębów 🙂

Każdy produkt pachnie inaczej; niektóre na tyle obłędnie, że potem chodzę i wącham swoje włosy. (Nawet mój Luby zwrócił uwagę, że moje włosy przyjemnie pachną!  A TO JUŻ COŚ ZNACZY!)

DSCN2230

Szampony słabo się pienią, co taka choleryczka jak ja bardzo ceni. Mam niemal stu procentową pewność, że piana nie dostanie się do oka, a moi sąsiedzi nie stracą słuchu w wyniku mojego pisku.

DSCN2231Kręcone włosy z reguły są bardzo suche. Moje fryzjerki zalecają mi niemal codzienne godzinne maski na włosy, aby je choć odrobinkę nawilżyć. W przypadku tych odżywek już po miesiącu codziennego stosowania zauważyłam, że powoli przestaję wyglądać jak stóg siana, a zaczynam przypominać ulizanego wujka Jerzego. (Macie w swojej rodzinie taką osobę, która myli szampon do włosów z żelem?) Na plus, generalnie odżywienie na plus!

DSCN2233

Opakowania są rewelacyjne. Design, który uwielbiam – nowoczesny minimalizm. Kobiece i delikatne kolory. Wyglądają naprawdę super na półce w łazience 🙂 Gadżet w postaci kartonika jako osłonki na produkt właściwy tylko podnosi renomę kosmetyku.

DSCN2235

Polecam każdej z Was! Jestem przekonana, że się w nich zakochacie.

Jeżeli macie problem z określeniem typu swoich włosów, poproście o radę swoją fryzjerkę. Wtedy będziecie miały pewność, że stosujecie właściwą pielęgnację.

1

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *