Zapach to nic innego jak dotyk, który czujemy z daleka


Cześć Kochani,

Grudzień to miesiąc wspomnień, wzruszeń, tęsknoty. I tak właśnie przypomniało mi się jak przed kilkoma laty moja mama powiedziała mi, że w tym roku z okazji Mikołaja będą kiepskie prezenty – bo krucho w domu z pieniędzmi. Byłam już wtedy całkiem duża, więc nie stanowiło to dla mnie problemu.

I kiedy przyszedł ten wyczekiwany 6 grudnia – obok łóżka znalazłam prezent. Perfumy – VERSAGE. Pobiegłam do mamy, przytuliłam ją i podziękowałam za pamięć. Ta zamiast odwzajemnić mój uśmiech, przeprosiła mnie, że to taka „lipa”. A ja żeby poprawić jej humor – zdrapałam kawałek literki G – tak, żeby stała się C i powiedziałam jej: Ty chcesz mnie przepraszać za oryginalne perfumy od Versace?

Pozostając w temacie perfum:

Magneticperfume

Esencja Perfum odp. Lady Million Paco Rabanne

DSCN2146Po pierwsze – nigdy nie spotkałam się z esencją perfum. Po drugie – nigdy nie widziałam perfum w kartoniku. Po trzecie – o  co właściwie w tym wszystkim chodzi?

Producent jako wyjaśnienie zagadkowego terminu ESENCJA PERFUM przedstawia grafikę:

alt

Okej, jest to dla mnie czytelne i w jakiś sposób to rozumiem. Mimo wszystko trochę mi się to w głowie nie mieści, dlatego przeczytajcie jak się mają obietnice do rzeczywistości.

DSCN2136

Zacznę od samego początku, kiedy dotarła do mnie esencja perfum za wszelką cenę chciałam pozdejmować kartoniki i dostać się do właściwego szklanego opakowania… Kiedy zdjęłam wszystkie zamiast flakonika ujrzałam takie rozwiązanie:

DSCN2144Kiedy zamknęłam buzie ze zdziwienia – pomyślałam sobie, że to w sumie fajny pomysł. Opakowanie się nie stłucze, wygląda estetycznie i przede wszystkim zwraca na siebie uwagę, a ja lubię jak się wszyscy, wszystkim co mnie dotyczy interesują!

A do tego świeci się niemiłosiernie, a ja lubię być gwiazdką! 🙂

DSCN2138

30 ml (odpowiada 300 ml wody perfumowanej) / travel pack                             opakowanie wystarcza przeciętnie na 250 psiknięć, przy czym ze                             względu na dużą intensywność zapachu zalecamy 1 lub 2                                psiknięcia dziennie.

I właśnie ta pojemność jest bardzo fajna. Esencja perfum to idealne rozwiązanie do samolotu, ale i na każdą inną podróż – zajmuje mało miejsca i jest bardzo wydajna.

Nie zgodzę się, że wystarczy jedno bądź dwa psiknięcia dziennie. Codziennie rano psikam cztery razy i zapach utrzymuje się przez cały dzień na ciele. Na ubraniach przez kilka dni. To naprawdę sukces! Chociaż na początku myślałam, że to kolejna bujda na zasadzie: „Dobre obietnice podstawą sukcesu sprzedażowego.”

DSCN2141

Esencja perfum 3G Lady Million została stworzona w oparciu o innowacyjną recepturę. Zapach ten jest odpowiednikiem zapachu Lady Millon Paco Rabanne. Ogólne wrażenie zapachowe w odniesieniu do esencji perfum Lady Million Paco Rabanne zgodne jest w 99%. Receptura, intensywność i ilość olejków zapachowych są różne. W procesie produkcyjnym 3G Lady Million wykorzystana została nowoczesna technologia (nanotechnologia). Dzięki temu zapach jest bardziej intensywny i szlachetny. Esencja perfum to forma zapachu  najbardziej długotrwała, wystarczy jedno psiknięcie, aby zapach utrzymywał się przez cały dzień. Dlatego też, ich objętość jest niewielka, a flakoniki nie przekraczają 30ml.

DSCN2143I nie mam pojęcia jak działa nanotechnologia (na całe szczęście), ale wiem (jako kobieta), że to naprawdę fajne rozwiązanie i godne polecenia. Nie tylko ze względu na szczególnie niską cenę: 49 złotych/30 ml. Ale, także ze względu na to, że w cenie jednych oryginalnych perfum można kupić sobie z pięć takich flakoników i po prostu poszukać idealnego zapachu dla siebie.

A ostatni obrazek powinien szczególnie dobrze zadziałać na mężczyzn 🙂 Oni lubią oszczędności 🙂

 

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *