Triki urodowe, które stosuje przed snem

1 (4)

Sen to wyjątkowy czas –> skóra oraz włosy odpoczywają i regenerują się  po całym dniu. Aby, przyspieszyć regeneracje wystarczy, że będziesz stosować proste  sztuczki, które pozwolą Ci każdego dnia świetnie wyglądać.

(te triki naprawdę działają)

– Przynajmniej raz w tygodniu nakładaj na swoją twarz maseczkę całonocną – silnie zregeneruje Twoją cerę. Rano będziesz bardzo zadowolona z efektu.

– Aby, mieć gładkie i miękkie stopy wystarczy, że na noc nałożysz na nie grubą warstwę kremu, a następnie założysz skarpetki. Dzięki skarpetkom – wytworzy się ciepło, co spowoduje, że krem lepiej się wchłonie, a Ty nie ubrudzisz pościeli.

– Nigdy nie wiąż włosów na noc. Kosmyki powinny odpoczywać. Pamiętaj także, aby spać w satynowej pościeli – to ona sprawi, że Twoje włosy nie będą się łamać, ani kruszyć.

– Koło łóżka powinnaś również mieć olejek migdałowy, aby tuż przed snem nałożyć go na usta. Silnie je zregeneruje, a Ty rano będziesz mogła je swobodnie pomalować.

– Przed snem również wsmaruj w dłonie, paznokcie oraz skórki olej kokosowy – to on sprawi, że Twoje dłonie będą jedwabiście gładkie.

– Aby, przyspieszyć wzrost rzęs warto również, abyś przed snem nakładała na nie olejek rycynowy. Dzięki niemu rzęsy zaczną rosnąć jak szalone.

– A jeżeli zaskoczy Cię pryszcz – to najszybciej pozbędziesz się go smarując krostkę pastą do zębów!

A jakie Wy macie patenty na śliczny wygląd o poranku?

webcam-toy-foto36

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *