Magia jest wtedy kiedy splatamy dłonie, a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów

magie-odnajdziesz-wszedzie-jesli-wi
Witajcie,

Moi rodzice od zawsze wychowywali mnie w przekonaniu, że kobieta powinna być księżniczką (z zaznaczeniem, że silną i niezależną księżniczką.) Taką co to, gdy przyjdzie taka konieczność – z dnia na dzień weźmie dzieci pod pachę i odjedzie swoim samochodem do innego miasta, gdzie za gotówkę kupi nowe mieszkanie. Oczywiście nie chcę nigdzie uciekać i nie mam też dzieci, ale właśnie na tym przekonaniu wyrosły moje oczekiwania co do ślubu:

Piękna, długa i pełna przepychu suknia, ogromna sala, białe róże, olbrzymi tort, masa wystrojonych gości i wyszukane atrakcje. Jeszcze rok temu dałabym się pokroić za taką uroczystość… a dzisiaj?

Dzisiaj marzę o tym, żeby on obudził mnie w sobotę pocałunkiem, złapał za rękę i powiedział: weź się ożeń ze mną. A potem ubrałabym sukienkę, związałabym włosy w koka, pomalowałabym usta czerwoną szminką i z ekscytacją czekałabym na słowa:  i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

Tymczasem zabieram Was do świata pełnego błyskotek:

Lolita AccessoriesLolita Accessories

Wróblewskiego 16 A, Wrocław

Znacie markę Lolita Accessories? Chyba każdy zna – można ją spotkać niemal w każdym większym centrum handlowym. To raj dla osób, które kochają błyskotki, modne dodatki i przede wszystkim taniochę. Czy jednak za tą taniochą idzie dobra jakość?

Od marki Lolita Accessories otrzymałam ogromną przesyłkę: naszyjniki, wisiorki, bransoletki, okulary przeciwsłoneczne, szaliki i… kolczyki (mimo, że kilka razy zaznaczałam, że nie mam przebitych uszu.) Część z nich wykorzystałam w stylizacjach – mała przypominajka:

DSCN1916

Bransoletka + okulary.

DSCN1634

Okulary + naszyjnik + bransoletka.

Jednak część dodatków nie wytrzymała nawet do czasu robienia zdjęć… Łańcuszek rozleciał się na dobre przy drugiej albo trzeciej próbie zapięcia – odpięcia. Bransoletka na skutek rozwarstwiania się gumki, postanowiła odpuścić i rozsypała się po podłodze… i tak mogłabym jeszcze pisać.

Są jednak takie dodatki, które przetrwały i mają się całkiem dobrze. Ocalały:

123pageJak wyglądają? Każdy widzi 🙂 Nie są to ozdoby z górnej półki na widok, których, aż zapiera dech. Są. Po prostu są kolorowe.

Ich niższą jakość można jednak obrócić w zaletę, przede wszystkim – NIE ŻAL. Nie jest żal kiedy się zgubią czy popsują.

Po drugie Lolita Accessories ma tak tanie dodatki, że każda kobieta niewielkim kosztem może szybko odmienić swoje stylizacje i nadać im trochę życia. A tak jak ostatnio pisałam… w tym sezonie w świecie dodatków ma się dziać! I umiar w żadnym wypadku nie jest wskazany.

To naprawdę dobry sklep, aby zrobić komuś miły prezent niskim kosztem 🙂

You may also like

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *