Bo dom jest zawsze tam, gdzie są ludzie których kochamy


Witajcie,

Kiedy byłam mała (a później trochę większa) – najbliżsi opowiadali mi o emocjach i sytuacjach, które przeżyje. Z wyprzedzeniem pozwoli mi się na nie przygotować. I tak:

Mama opowiadała mi o dumie, której doświadczę wygłaszając swój pierwszy wierszyk na środku klasy.

Tata opowiadał mi o spełnieniu, którego doświadczę odnajdując swoją pasję.

Babcia opowiadała mi o tęsknocie, która będzie mi towarzyszyć, gdy opuści mnie osoba, którą bardzo będę kochać.

Dziadek opowiadał mi o marzeniach, które każdego dnia będą motywować mnie do podejmowania ryzyka.

Brat opowiadał mi o pokorze, której doświadczę, gdy kłócąc się z bliskimi – postanowię odpuścić, nawet wtedy, gdy będę miała rację.

Szkolni przyjaciele opowiadali mi o fascynacji, którą odkryję całując się po raz pierwszy.

Pierwszy chłopak opowiadał mi o radości, którą odkryję, gdy po raz pierwszy poświęcę się dla kogoś.

Nie wiem dlaczego, ale żadne z nich nie opowiedziało mi o radości, którą odczuwam każdego dnia. Radości płynącej z powrotu do domu. Do domu, gdzie czeka na Ciebie ta wyjątkowa osoba z gorącą herbatą i obiadem. Do domu, gdzie czeka na Ciebie zrozumienie, cierpliwość, miłość i codzienna dawka radości. Do domu, gdzie świat staje w miejscu i liczą się tylko dwie dusze. Nie wiem dlaczego, ale nikt z nich nie opowiedział mi o tym cudownym uczuciu, kiedy wcześniej dwie obce sobie osoby – stają się rodziną.

Tymczasem zabieram Was do mojego ukochanego świata butów:

Gimpel

ŚNIEGOWCE MUKLUKI

pageDSCN1974DSCN1938DSCN1907DSCN1903DSCN1972DSCN1935DSCN1925DSCN1916DSCN1912DSCN1971DSCN1947

Nie ukrywam, że mimo mocnej i otwartej krytyki butów typu mukluki, ja i tak co roku ( już od bardzo dawna) je noszę i nosić będę. To najwygodniejsze buty na świecie. Nie dość, że mega ciepłe to na dodatek pasują i do spodni i do spódniczki. Nie są to buty na kilka sezonów – już po jednym wyglądają mniej więcej tak:

Ale, czy mi to przeszkadza? Zupełnie nie! Dla takiego komfortu jestem wstanie wiele zrobić 🙂 Uwierzcie mi na słowo, że w porę je wyrzucam i dziękuje im za współpracę.

Tak czy inaczej – te mukluki nie dość, że są wygodne to jeszcze niemal w stu procentach wpisują się w mój styl. Błyszczą, świecą się, brzęczą – nie da się ich nie zauważyć. W całości wykonane są z zamszowej eko skóry, którą bardzo łatwo wyczyścić. W środku standardowo są ocieplone bardzo grubym futerkiem, które sprawia, że nawet nosząc cienkie rajstopy jest nam cieplutko w stopy.

Jak dla mnie są ponadczasowe.

Możecie je kupić tu: KLIK  Za 129,99,-

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *