Jesień idzie…nie ma na to rady.

12027771_1041766332520892_7967736679100860930_n

Cześć Kochani,

Kilka minut po siódmej rano, budzi mnie dźwięk smsa. Myślę: FUCK,  ZASPAŁAM DO PRACY. Odczytuje smsa od mojego Lubego:

– Moja mama nie żyje.

Leżę, gapię się w sufit – niczym sparaliżowana. Mija pół godziny, otrzymuję kolejnego smsa:

– Żartowałem, kochanie! Wstałaś?

Wściekła, aż drżę z emocji. Mimo ogromnego spóźnienia, postanawiam wstać i iść do pracy. Ubieram się w pośpiechu, podkreślam oko, włosy w koka i lecę na przystanek.

Tam spotykam dwie koleżanki, palą papierosy w oczekiwaniu na autobus – ja też się skusiłam, wciąż nie mogłam opanować swoich emocji.

Po chwili podchodzi do nas ogromny ciemnoskóry mężczyzna, wyrywa paczkę papierosów mojej koleżance, robi to samo w stosunku do innej pani stojącej na przystanku. Jak się wściekłam:

– Jak Ty k#$%^@ możesz! S#^#@@#!

Wykrzyczałam całą wiązankę niecenzuralnych słów – jedno jego spojrzenie sprawiło, że zamilkłam, obleciał mnie strach i postanowiłam się wycofać.

Jedzie autobus! (Jak dobrze – myślę.) Ten jednak postanowił ominąć przystanek i niczym niewzruszony uśmiecha się do ludzi czekających właśnie na niego.

W kolejnym odruchu złości; pokazuję środkowy palec do kierowcy i patrzę na zegarek: jestem już mistrzowsko spóźniona do pracy.

Podjeżdża kolejny autobus, pełen ludzi, ledwo się mieszczę… Ale, jadę! Wściekłość nie chce ze mnie zejść… A żeby tego było mało, widzę na poboczu dwa gryzące się psy i totalnie bezradnych ludzi.

DZWONI BUDZIK. (Myślę: fuck) Czy ja zawszę muszę mieć tak absurdalne sny? Zostaję w łóżku jeszcze chwilę – muszę się uspokoić.

Tymczasem zabieram Was do znacznie przyjemniejszego jesiennego świata:

W roli głównej: CZARNY KARDIGAN MODANNA

DSCN1531DSCN1564DSCN1566DSCN1575DSCN1577DSCN1585DSCN1596DSCN1621DSCN1634DSCN1635DSCN1653DSCN1662DSCN1665

Czarny kardigan to coś co musi (i wierzę, że posiada) w swojej szafie każda kobieta.  Jego wielofunkcyjność sprawia, że to propozycja na każdą okazję – dodatkowo pasuje niemal do każdej sylwetki. Ja wybrałam opcję z dłuższym tyłem i przepięknymi koronkowymi plecami (zwróciłyście na nie uwagę?). To właśnie te plecy sprawiają, że mój sweterek wygląda elegancko i bardzo modnie.

Jako, że nie posiada guziczków – wiąże go paskiem. Równie dobrze wygląda puszczony luźno.

Szukajcie go na stronie Modanna

Okulary przeciwsłoneczne, kolia oraz bransoletki: Lolita Accessories

Buty: Chantal Marie

You may also like

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *