Elegnacja to jedyne piękno, które nie przemija nigdy

Cześć Kochani,

Nie mam pamięci do dat (chyba nigdy jej nie miałam) – z drugiej strony od tego mam kalendarz, gdzie wpisane są wszelkie ważne daty.

Jednak nie zawsze miałam kalendarz (odgapiłam go od mojej przyjaciółki z liceum A.) – zawsze kopiowałam od A. genialne pomysły. Tak czy siak, za trzy dni – miną dwa lata samodzielnego, dorosłego, odpowiedzialnego życia bez rodziców. (Napisałam odpowiedzialnego? Jak zwykle koloryzuję.)

Nigdy natomiast nie sądziłam, że można nauczyć się tak wielu rzeczy w tak krótkim czasie. Z perspektywy czasu – wiem, że podjęłam słuszną decyzję. Ale, coś tak czuję, że kiedyś, kiedyś… jak moje dziecko będzie chciało się wyprowadzić zaraz po maturze to przywiąże je do grzejnika, tupnę nogą i dam szlaban.

Mimo to jestem wdzięczna moim rodzicom, którzy powiedzieli: chcesz – to idź.

No więc poszłam, idę i nie zatrzymuję się. Przez te dwa lata stałam się mistrzynią w gotowaniu, praniu (przynajmniej już nie farbuję ubrań), sprzątaniu (ale, bez przesady – wciąż nie mogę sprać popiołu z jasnej kanapy – no dobra, nawet nie próbowałam go sprać…) i przede wszystkim nauczyłam się kochać miłością wyjątkową. (Chociaż moja przyszła teściowa powiedziała mi kiedyś, że kobieta uczy się bezwarunkowo kochać dopiero jak urodzi  dziecko.)

Reasumując, (sama nie wiem komu mam dziękować), ale dzięki za te dorosłe, pełne wyzwań życie!

Tymczasem zapraszam Was do mojego kolorowego świata:

Bransoletka Jaspis turkusowy

DSCN1121

Już kilkadziesiąt razy pisałam tutaj o swojej słabości do biżuterii.  Dlatego dzisiaj pominę ten wątek (możecie odetchnąć!)

Chociaż ostatnio prawie serce mi stanęło kiedy przez moją głowę przemknęła myśl, że zgubiłam pierścionek zaręczynowy. (Cztery sekundy później się odnalazł.)

Taką piękną bransoletkę trudno zgubić, a tym bardziej szkoda byłoby zgubić. W 100% została zaprojektowana przeze mnie. Marka Caviallo oferuje pełną personalizację: od rozmiaru bransoletki, przez rozmiar i typ kamienia, po zawieszki.

DSCN1137

Moje cudeńko to Jaspis turkusowy.

Jaspis generalnie jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym jak i z innymi, pomaga załagodzić konflikty. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami. W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu.

DSCN1156

Znaczenie koloru turkusowego jest równie wyjątkowe:

Turkus to kolor optymizmu, wiary w lepsze jutro. Dobrze określa ludzi twórczych, pomysłowych i uparcie dążących do realizacji swojej idei. Jeśli turkusowy to Twój kolor, jesteś wierny swoim przekonaniom i sprawdzasz się jako przyjaciel. Miewasz jednak skłonności do popadania w melancholię.

„Turkusowi” wierzą w siebie i swoje możliwości ale daleko im do zarozumiałości. Dążenie do celu zawsze jest bowiem poparte w ich przypadku gruntownym przygotowaniem oraz pokorą. Osoby, którym przyporządkowana jest barwa turkusowa, potrafią być zrównoważone nawet w bardzo stresującej sytuacji. Mają analityczny umysł, wyróżniając się jasną oceną sytuacji.

DSCN1130

Rozumiecie już skąd to wyjątkowe połączenie? 🙂 Bransoletka, która jest tak mocno i pozytywnie naładowana musi uczynić wiele dobrego! Czy w to wierzę? No jasne! Przecież ma to mocne podstawy w psychologii (tak przynajmniej twierdzą mądrzy ludzie).

DSCN1125

Możliwość personalizacji bransoletki to coś potrzebnego i coś czego dzisiaj brakuje. Jesteśmy zalewani zewsząd masą takich samych produktów – przez co stajemy się tacy jak inni. A przecież nie każdy z nas ma ochotę stać się wierną kopią manekinów z wystawy (no mi to trzeba byłoby jeszcze z 20 kg wyciąć/odciąć/upuścić, abym się mogła utożsamiać z manekinami).

DSCN1125

Tak czy inaczej zachęcam Was do tej niesamowitej zabawy z kamieniami, znaczeniami, kolorami i wisiorkami. Jestem przekonana, że jak już zaprojektujecie idealną bransoletkę to zostanie z Wami na zawsze.

 
CENA: 115 złotych
KUP: KLIK

Znalazłam również informację, że firma chętnie nawiąże współpracę z blogerkami. Zgłoszenia wraz z statystykami za ostatnie trzy miesiące oraz linkiem do fanpega ślijcie na adres: wspolpraca@caviallo.pl.

 

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *