A nasze oczy mówią wszystko zamiast słów.

1 (2)
Cześć Kochani,

Weekend poza miastem to była jedna z najlepszych rzeczy jakie zdarzyły mi się w tym roku. Było cudownie – pogoda dopisywała, zobaczyłam kilka naprawdę urokliwych miejsc, a do tego opaliłam swój blady tyłek nad naprawdę czystym jeziorem. Gdzieś pomiędzy ugryzła mnie osa i uwierzcie mi na słowo – to też było magiczne. Ostatni raz jak chodziłam z bąblem na nodze to za dzieciaka w rodzinnym ogrodzie.

„Magia jest wtedy kiedy splatamy dłonie, a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów.”

Tymczasem zabieram Was do świata MOICH BUTÓW, dlaczego moich? Bo inspirowanych moją osobą! (Ale, już tyle razy Wam o tym wspomniałam, że na pewno znacie już wszystkie szczegóły.)

Sandały szpilki Chantal Marie nr 2727/1

DSCN1055DSCN1058DSCN1059DSCN1072DSCN1089DSCN1092DSCN1094DSCN1096DSCN1111

Spełnianie marzeń przy pomocy Pani Marii (projektantki butów) nigdy nie było prostsze! Zawsze marzyłam o połączeniu kolorów Tommy-ego H, stylu vintage i pasku wzdłuż podbicia. 

Moim skromnym zdaniem to ULTRA KOBIECA propozycja, którą pokochają Panie w każdym wieku! Sandałki wyglądają zabójczo do letniej sukienki podczas spacerów po molo. (Uwierzcie mi, że spojrzenie KAŻDEGO faceta jest Wasze!)

Mam jeszcze takie skromne marzenie, aby udać się na bal w długiej granatowej sukni i właśnie tych sandałkach… och! Do tego czerwone usta, duży kok i efektowne kreski na powiekach.

Pani Maria Imielska o tych sandałkach:

Ja projektuję, Ona marzy, a fanki Weroniki podpowiadają. Świetna zabawa, a efekty oceńcie sami.

Produkcja CHANTAL MARIE służy zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klienta.

Dopasowujemy rozmiar wybranego modelu do długości i obwodów stopy zamawiającego. Wszystkie buty w naszym sklepie są produkowane po złożeniu zamówienia przez klienta i wymierzeniu nóg według zakładki „pomiary stopy” w naszym sklepie . Po otrzymaniu pomiarów od klienta, odpowiemy na wszystkie pytania. W usługę dopasowania wchodzi m.in. podwyższanie lub obniżanie obwodów, zmiana obcasów na wyższe lub niższe, zmiana kolorów skóry, możliwość dodania lub usunięcia elementów ozdobnych.

Cena: 265 złotych

Kup: KLIK

Jak Wam się podobają?

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *