Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na Tobie wygląda.


Cześć Kochani,

Sroczka ze mnie straszna (mimo, że wydziarana w kruki) moja stara deska na biżuterię została zastąpiona nową. Obecnie ma ona prawie 160 cm wysokości i metr szerokości! Cała jest w gwoździkach, a na nich wiszą moje piękne bransoletki, naszyjniki, wisiorki, pierścionki – cała masa tego jest. Mój facet niemal co weekend się ze mnie śmieje, że swoją biżuterię mogłabym czyścić w nieskończoność.

I właśnie tak z miłości do biżuterii niemal każdy wieczór spędzam szukając nowych błyskotek. Wczoraj jednak trafiłam na wyjątkowy sklep, który podbił moje serce – dlatego pragnę Wam go pokazać. 🙂

W Caviallo  dostaniecie prześliczne bransoletki, które został stworzone z naturalnych kamieni półszlachetnych. Jednak… (to jest ta wisienka na torcie) sklep pozwala stworzyć własną ozdóbkę!

Najpierw wybieramy rozmiar bransoletki – od S do XL.

Później decydujemy się na rozmiar kulki od 6 mm do 12 mm.

Następnie wybieramy kamienie! A tych jest cała masa! 🙂 Mnogość kolorów, wzorów, odcieni – no oszaleć można!

Przypieczętowaniem naszej pracy jest wybór zawieszki: złotej, srebrnej bądź złoto różowej. Jest ich jedenaście do wyboru.

Potem tylko kilka klików, kilka dni oczekiwania i nowe, piękne cudeńko jest już u nas w domku 🙂

Tutaj możecie stworzyć własną bransoletkę: KLIK

A to bransoletki, które ja stworzyłam:


Która podoba się Wam najbardziej? 🙂

Znalazłam również informację, że firma chętnie nawiąże współpracę z blogerkami. Zgłoszenia wraz z statystykami za ostatnie trzy miesiące oraz linkiem do fanpega ślijcie na adres: wspolpraca@caviallo.pl.

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *