Zanotuj: nigdy nie powinieneś w siebie wątpić!


Cześć kochani,

Dlaczego zawsze jak planuję urlop to pogoda przewiduje gwałtowne zmiany i wszędzie, aż trąbią i huczą o deszczach? Koniec kropka – jadę w piątek, wracam w poniedziałek. I będę się opalać i będę się kąpać w jeziorze; chociażbym miała robić to podczas deszczu. A jak się wkurzę to nakrzyczę na pogodę i zagrożę jej, że jak się nie uspokoi to normalnie nie wiem co.

A w sierpniu lecimy daleko hen i tam już musi być pogoda – jak nie będzie to naprawdę zacznę wierzyć w to, że mój urlop jest przeklęty.

Dzisiaj zabieram Was do mojego ukochana świata butów:

LogoDSCN0966

I chociaż w kolekcji butów, które inspirowane są mną – nie brakuje mnie. To ta para przebiła wszystko. 100% Weroniki w kolekcji Weroniki 🙂 Możecie się tylko domyślić jak bardzo obrosłam w piórka i jak bardzo pokochałam te koturny, ale to niezaprzeczalnie wiąże się z faktem, że kocham samą siebie.

(Pamiętacie moje kapcie z napisem: I love me, myself and I?)

DSCN0935

I zdecydowanie nie czuję się Marilyn Monroe, Audrey Hepburn czy Twiggy. Ale, czy może być coś piękniejszego w życiu niż marzenia? Niż unoszenie się ponad stan?

Zresztą gdyby ktoś powiedział mi rok temu, że mogę zainspirować wspaniałą Panią Marię Imielską do stworzenia kolekcji inspirowanej moją osobą to chybabym pękła… ze śmiechu. I nie wynika to z braku pewności siebie, ale chyba z tego, że nie wierzę, że w życiu można mieć farta. Aż takiego farta!

DSCN0937Jednak największą zaletą tych sandałek jest to, że na koturnie może znaleźć się również Twoje zdjęcie  i Twoje i jeszcze Twoje! Każda z Was może poczuć się jak gwiazda filmowa! Jak najjaśniejsza ze wszystkich perełek. Takie buty zdecydowanie mogą być bardzo dobrą terapią i nauką pewności siebie. Wydaje mi się, że każda z nas zasłużyła żeby się tak rozpieścić.

Jeżeli same nie pokochacie siebie – to jak możecie wymagać od innych, aby Was kochali?

DSCN0943

Takie sandałki mogą być genialnym prezentem dla najbliższej Twojemu sercu kobiety: na urodziny, na imieniny, z okazji zdanego egzaminu!

Myślę, że gdybym podarowała takie swojej przyjaciółce (oczywiście z jej zdjęciem) to tylko pokazałabym jej, jak mocno ją cenię. Takie buty mogą zamówić sobie nawet całe paczki przyjaciółek np. na wyjątkowy wieczór panieński.

DSCN0952

Buty są oczywiście bardzo wygodne – wyściółka jest bardzo mięciutka, a paski z naturalnej skóry idealnie leżą na stopie. Do tego bardzo modne w tym sezonie – przezroczyste elementy. Czego chcieć więcej?

DSCN0954DSCN0963DSCN0965A teraz przyznać się:

Która z Was by takie założyła? (Oczywiście ze swoim zdjęciem?)

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *