Zmysłowa kobieta to taka, która pobudza wszelkie zmysły u mężczyzn, a podnosi ciśnienie u zazdrosnych kobiet.


Cześć Kochani,

Oficjalnie już od ponad tygodnia wychodzę z domu – tak, naprawdę! Po osiemnastu miesiącach zdalnej pracy, kiedy to już piżamka stała się odzieżą służbową mogę powiedzieć, że: JAK DOBRZE! Jak dobrze wstać skoro świt… 🙂 Jak dobrze jechać do pracy. Jak dobrze  wracać z pracy. Jest pięknie. A najlepsze jest to, że wciąż robię to, co kocham!

Tymczasem zabieram Was do świata perfum, zapachów i zmysłowego kuszenia:

topZapach Nicole 130

DSCN0691

Zapach jest odpowiednikiem moich ukochanych perfum – Versace, Bright Crystal. Jako, że tych oryginalnych wypsikałam co najmniej kilka flakoników mogę rzetelnie i obiektywnie przyznać: nie ma dużej różnicy pomiędzy tańszym zamiennikiem od Nicole. No naprawdę!

Nicole 130 (grupa: zmysłowe): owoc granatowca, piwonia, ambra, owoc yuzu, magnolia, piżmo, lotos, mahoń

DSCN0696

Perfumy są tak samo wydajne jak Versace. Dwa czasem trzy psiknięcia wystarczają na niemal cały dzień. A zapach na ubraniach utrzymuję się bardzo długo – aromatyzując wszystkie ubrania w szafie. Zapach oczywiście znika po praniu.

Nuta zapachowa jest bardzo zbliżona, niemal identyczna jak oryginał.

DSCN0699

Flakonik można napełniać wiele razy – bardzo eko rozwiązanie. Zdecydowanie kobiece portfele lubią to. Koszt pustego flakonika 30 ml to 24,99 złotych. Jednak tak jak już napisałam; jest to wydatek jednorazowy.

Warto również podkreślić, że nie przebija się zapach alkoholu – co często się zdarza, gdy kupujemy tańsze perfumy w drogeriach.

DSCN0695

Jeżeli chodzi o sam flakonik nie jest to małe dzieło sztuki – jest to proste opakowanie z grubego szkła, które śmiało możemy wrzucić do  torebki, bez obawy, że się zniszczy.

Takie rozwiązanie polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą, jaki zapach jest idealny dla nich. Za małe pieniądze możemy przetestować ogrom perfum i zdecydować się na swoją nutę zapachową.

You may also like

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *