Zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów


Cześć kochani,
Zalaliście mnie falą wiadomości i komentarzy; ciekawi jak poszedł mi wykład. Ano poszedł! Nie mogę się za bardzo chwalić bo wyjdę na straszną megalomankę…
(No dobra i tak nią jestem – przecież mam sandały z własnym zdjęciem: więcej szczegółów wkrótce.)

Było super! Zaraziliście mnie masą pozytywnej energii! Mam nadzieję, że i ja zainspirowałam kilka głów do  kilkunastu fajnych pomysłów. Powtórka z rozrywki już 29 sierpnia w tym samym miejscu: Uniwersytet SWPS!

Tymczasem zabieram Was do pachnącego świata niebanalnych przeżyć:

Niepowtarzalny, niezapomniany, naturalny zapach w Twoim domu!

Firma Aroma room oferuje w 100% naturalne woski zapachowe. A zapachów to oni mają – od groma! Jest w czym wybierać, każdy fetyszysta boskiego aromatu znajdzie u nich coś dla siebie.

DSCN0680

Przyznam szczerze, że to mój pierwszy raz z woskami (tak, wiem jestem strasznym dinozaurem!) Nie miałam w domu nawet kominka, ale taki problem to nie problem. Kominek się znalazł, a w zasadzie przyszedł jako prezent na nowe mieszkanie. (Dziękuje!)

Zafascynowana pachnącymi kosteczkami, pierwszym w życiu kominkiem i zapowiadającym się romantycznym wieczorem, postanowiłam przejść do działania od razu!

DSCN0678

Pierwszy dylemat:

jaki wybrać zapach?

W przypadku tamtego wieczoru kierowałam się chwilą: nastrojem, muzyką oraz sukienką jaką miałam na sobie. Bez wahania sięgnęłam po wosk o zapachu tulipanów. To one kojarzą mi się z romantyzmem, poczuciem bezpieczeństwa i beztroską.

DSCN0682

Później sprawnie odpaliłam podgrzewacz, umieściłam go w kominku, a na jego szczycie umieściłam wosk.

To co się później wydarzyło…

DSCN0684

Intensywny, bardzo kobiecy, ale jednocześnie zawadiacko subtelny zapach tulipanów opętał moje mieszkanie, moją osobę i zawładnął tym wieczorem.

Ze spokojem mogłam oddać się przyjemności i relaksowi. Nie przeszkadzało mi już zupełnie nic! Aromaterapia to jednak ma niesamowitą moc!

DSCN0673

Oficjalnie jestem zakochana w tych woskach! I z pewnością aroma room będzie mi towarzyszyć jeszcze przez wiele wyjątkowych wieczorów.

Zapraszam Was na Facebooka Aroma room: KLIK

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *