Kiss me slowly

Life is short heels shouldn't be
Cześć Kochani,

Długi weekend spędziliśmy w domu: po części z nosem w książkach, w pracy i zdecydowanie pochłonięci sobą. W niedzielę udaliśmy się do pobliskiego centrum ogrodniczego, aby kupić doniczki, kwiaty, ziemię i wlać odrobinę życia na nasz balkon. Kiedy załadowaliśmy już 150 litrów ziemi, osiem doniczek, set kwiatów i jednego cyprysika udaliśmy się do kasy. Tam Pani powiedziała:

– ,,Niech to mąż podniesie, gdzie Pani będzie to dźwigać.”

I wtedy… no właśnie, najpierw poczułam falę ciepła, która zalała moje serduszko, a później uświadomiłam sobie, że dziwni z nas dwudziestolatkowie. Chociaż zdecydowanie wolę sadzić swój magiczny balkonowy ogród niż uprawiać PIWOnie i PETunie.

Tymczasem chciałam Wam pokazać kolejne buty inspirowane MNĄ (co za zaszczyt!)

Ściągawka dla tych, których dawno u mnie nie było:

w sklepie pegazimielski.pl pojawiła się (i pojawiać się systematycznie będzie) kolekcja butów inspirowana moją osobą.

W roli głównej:

Seksowny vintage. Jedno spojrzenie wystarczy, buty jak z marzeń. Przedstawiamy koturny dla Weroniki http://weronikarudnicka.pl/  . Ton w ton jak Ona – czarująco czarne, lekkie, słodkie i pobudzające. Z loty element na pięcie nad koturnem przypomina szalone lata 30-ste. Buty odzwierciedlają bardzo ważny aspekt kobiecy – jej wnętrze i urodę. Mimo dużej wysokości są bardzo lekkie i dobrze utrzymują balans ciała. Polecam – 100% kobiecości i 100% urody. Dostępne w rozmiarach 36, 37, 38, 39, 40, 41.    Buty produkowane tylko na indywidualne zamówienie.

DSCN0567DSCN0570DSCN0572DSCN0574DSCN0577DSCN0592DSCN0626DSCN0630Postanowiłam również zostać królową zieleni:

DSCN0631DSCN0638DSCN0640DSCN0644

Tutaj możecie je kupić: KLIK

GORĄCO POLECAM!

You may also like

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *