Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su […]

10958387_348079288732595_1287713355_n
Cześć Kochani,

Jestem, tak wróciłam na dobre (mam nadzieję). Cierpiałam ostatnio na chroniczny brak czasu: pokroili mi narzeczonego i kursowałam między szpitalem, a domem, przygotowywałam się do sesji (zaliczona śpiewająco), miałam jakiś niezrozumiały nawał pracy i zleceń, a żeby tego było mało po prostu się pochorowałam. Nie mówiąc już o moich hormonach, które postanowiły mi urządzić rollercoaster i przedłużyć cykl do magicznych 47dni (!!!). Co ostatecznie doprowadziło mnie do złamania diety, zanoszenia się płaczem u przyszłych teściów i niezliczonej ilości inwektyw na przemian ze śpiewaniem bardzo optymistycznej piosenki: „Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka, konduktorze łaskawy – zabierz mnie z tego świata.”

Reasumując: Przetrwałam, jest dobrze.

Nie mogłabym zapomnieć o tym, że idą WALENTYNKI! Dlatego przedstawiam Wam idealny prezent dla każdego mężczyzny:

Pasek skórzany z zapalniczką typu ZIPPO w klamrze, GOMA Michał Maciejewski

DSCN0277

Gdzie jest moja zapalniczka? Do której kieszeni ją włożyłem? Możesz pożyczyć mi ognia, skarbie? Która z nas tego nie słyszała? (Pod warunkiem oczywiście, że nasza druga połówka pali.)

Zapalniczka wbudowana w pasek jest niczym rękawiczki przywiązane do kurtki albo klucze przypięte do spodni – patent roku, genialne odkrycie i życie nagle staje się dużo prostsze.

DSCN0278

Jest to skórzany pas wykonany z naturalnej skóry licowej, bydlęcej. Ten prezentowany na zdjęciu był używany niemal codziennie przez ponad 90 dni! Sami widzicie jak mimo upływającego czasu i kolejnych prób ma się dobrze 🙂 Jest czasoodporny!

Całość wykonana została ręcznie, skóra jest zaimpregnowana, a pasek ma wybity indywidualny numer, który świadczy o tym, że tylko Ty taki masz! 🙂

DSCN0274Myślę, że wasi mężczyźni poczują się wyjątkowo otrzymując od Was pasek stworzony tylko dla nich z niesamowitą klamrą! No bo kto inny ma pasek z zapalniczką typu ZIPPO?

Mojemu mężczyźnie bardzo przypadł do gustu i na niejednej imprezie „robił za atrakcję”.

Ja ze względu na upodobania swojego mężczyzny wybrałam kolor czarny, ale dostępny jest również naturalny, brązowy i ciemnobrązowy.

DSCN0272

FAKT:

długość paska również zostanie dopasowana do Twojego faceta! Koniec z dorabianiem dziurek i skracaniem. To genialny pomysł na WALENTYNKOWY PREZENT 🙂

DSCN0268POLECAM!

Zapraszam na zakupy: www.goma.sklep.pl

You may also like

32 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *