I don't do fashion. I am fashion.


Cześć Kochani,

To był dobry rok. To był bardzo dobry rok. Na moim ciele przysiadł kolejny kruk, a pozytywne myślenie rzadko kiedy mnie opuszczało. Kilkadziesiąt razy udałam się do kina, a wśród najlepszych filmów jakie widziałam zdecydowanie polecam: ,,Wilk z Wall Street”, ,,Lucy”, ,,Nimfomanka”, ,Co jest grane Devis?”, ,,Witaj w klubie”, ,,Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, ,,Bogowie”.  Zakochałam się również w restauracji Capri we Wrocławiu, gdzie później oświadczył mi się mój mężczyzna – z którym już od półtorej roku mieszkam. Zresztą sam urząd skarbowy w marcu przyniósł mi 545,35 groszy zwrotu podatku i to było bardzo miłe! Udało mi się otrzymać stypendium, tytuł VIS i wygrać konkurs na dziennikarza roku. Gdzieś po drodze spędziłam miłe chwile w SPA, w Bydgoszczy i na weselu. A! I zapomniałabym! W Bydgoszczy zakochałam się restauracji Sowa (za którą tęsknie niemal codziennie) ! I co najważniejsze: moi przyjaciele i rodzina wytrzymali ze mną cały 2014 rok, a ja nie miałam ani jednego borowania zębów u dentysty! To był bardzo dobry rok. 2015 – CZEKAM NA TWOJE LEKCJE! 🙂

Tymczasem kilka chwil przed końcem roku przechadzam się w sukience:

DSCN0167DSCN0231DSCN0202

DSCN0228

DSCN0229

DSCN0231 - Kopia

Uwielbiam sukienki – zresztą jak ich nie kochać?

Wystarczy czysta bielizna, rajstopy w jednym  kawałku i idealna stylizacja jest gotowa. Marzę o tym, aby jeszcze przed skończeniem studiów w swojej szafie posiadać ich około 40stu i już na zawsze zapomnieć o spodniach, dresach i spódniczkach. Te wieczne problemy: czy to będzie do siebie pasowało? Czy ta bluzka nie podkreśla moich boczków? Czy te spodnie za bardzo się nie wpijają? Mam tylko czyste figi, a do tych spodni trzeba zdecydowanie ubrać stringi… i tak w nieskończoność!

Drogie Panie, sukienki to oszczędność czasu, miejsca w szafie i pieniędzy! Zdecydowanie mogłabym odrzucić wszelkie inne części garderoby na ich rzecz.

Ta jest idealna: niby oficjalna, niby na luzie. Często mylona z bluzą i spódniczką, tworzy zgrabną całość. Uwierzcie mi, że można poczuć się w niej jak w dresie! To naprawdę świetna propozycja! Kolorystyka idealna, a materiał, który jakby ucieka od brudu rzadko kiedy wymaga prania! JESTEM NA TAK!

Cena: 99,99

Kup: KLIK

You may also like

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *