Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem. Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę. Zanim powiesz, zrozum, bądź. Nigdy nie burz, buduj, twórz. Smakuj, milcz, myśl i czuj.

Serdecznie dziękuje za wyróżnienie Liebster Blog Award, które otrzymałam od e-watson.bloog.pl

„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

Bez czego nie wyjdziesz z domu?

Ubrań 🙂 A tak serio… to stawiam na portfel w nim trzymam niemal wszystko; karty, dowód, wizytówki.

Jakie książki lubisz czytać?

Obecnie czytam Psychopaci są wśród nas – Robert D. Hare. Uwielbiam dramaty, kryminały, powieści grozy – uwielbiam jak leje się krew, piła rozcina kości, a mordercą okazuje się dozorca.

Jakiej piosenki najczęściej ostatnio słuchasz?
Kabanos – Serce, KLIK
Cztery żywioły. Który to Ty?
Ogień, co również zgadza się z moimi astrologicznymi korzeniami.

Ludzie żywiołu Ognia potrzebują działania, rozmachu, dużo przestrzeni i niezależności. Od otoczenia oczekują podziwu i akceptacji. Nie są wyrachowani, często działają pod wpływem impulsu. Instynktownie odczuwają przepływającą przez nich energię życia. Ogień to królewski żywioł, zapewniający witalność, odporność i pozwalający odczuwać życie w całej jego intensywności i bogactwie. Nie ma dla nich przeszkód, śmiało rozwijają wszelkie inicjatywy, projekty i przedsięwzięcia wymagające dużego nakładu energii. Pochłonięci realizacją życiowych pasji, spalają się, nie czując zmęczenia. Są niezmiernie aktywni, nie mogą usiedzieć w miejscu. Zawsze coś musi się dziać wokół nich. To królowie życia. Nie dla nich klasztor czy praca w bibliotece. Potrzebują ciągłych wyzwań i sposobności do pokazania pełni swoich możliwości. Zarażają innych entuzjazmem, radością życia i zapałem. Nigdy nie będą dzielić włosa na czworo, wolą raczej zrobić śmiały skok, który przesądzi o powodzeniu danego przedsięwzięcia. Ludziom o innym typie osobowości na dłuższą metę mogą się wydawać zbyt męczący. „Ogniści” często zbyt natarczywie domagają się uwagi, lojalności, a nawet poświęcenia, jednocześnie nie dostrzegając swojego egocentryzmu i wykazując zbyt mało troski o innych. Osoby wrażliwe i delikatne mogą czuć się po spotkaniu z nimi jak po przejściu tornado lub po wybuchu wulkanu.

Co sądzisz o Emmie Watson? 

Piękna, młoda, utalentowana i bardzo skromna.

Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

Bez pasji, to ona jest moją siłą napędową w życiu. Wszystko jej zawdzięczam.

Ognisko czy grill?

 Wszystko mi jedno, ważni są ludzie, którzy będą mnie wtedy otaczać! 🙂

Jaki był/jest Twój ulubiony przedmiot w szkole?

Hmmm…. ja chyba nigdy nie lubiłam szkoły, tym bardziej nie miałam ulubionego przedmiotu.  Zakuć, zdać, zapomnieć. Ale, to zdecydowanie przemyślenia na inny dzień.

Nasze fotki (3)Jakie jest Twoje ulubione miejsce w domu?

Łóżko 🙂 Ono ma niesamowitą moc… grawitacji 🙂 Uwielbiam je! Do tego poduszeczki, kołderka – gdyby nie młodzieńcze ADHD mogłabym leżeć w nim tygodniami.

Czego najbardziej nie lubisz?

„Czasem ciężko jest ludzi lubić. Czasem zbyt łatwo się zmulić, zgubić.”

Jesteś pracusiem czy leniem?

Pracoholikiem! I to na maksa! Obecnie jestem zaangażowana w kilkanaście spraw, pracuję niemal na trzy etaty i ciągle pragnę więcej! Ciągle mi mało…zawsze jest coś do zrobienia, do poprawki. A służbowego e-maila potrafię sprawdzać nawet w środku nocy – co tam sprawdzać, nieraz odpisywałam nad ranem 🙂 Zresztą… gdy tylko zbyt długo nie mogę zasnąć od razu odpalam laptopa i odpływam w swój świat.

Tym razem do zabawy zapraszam WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA! 🙂 NA WASZE ODPOWIEDZI CZEKAM W KOMENTARZACH! 🙂

Pytania:

1. Jaki jest Twój sposób na bezsenność?

2. Po co sięgasz gdy masz ochotę na chwilkę przyjemności i zapomnienia?

3. Czym jest dla Ciebie przeszłość?

4. Na co czekasz z tęsknotą?

5. Jakie jest Twoje ukochane wspomnienie z dzieciństwa?

6. Jaką super moc chciałabyś posiadać i dlaczego?

7. Kim byłeś w poprzednim wcieleniu? 🙂 🙂 🙂

8. Za co kochasz zimę?

9. Jaki jest Twój ukochany cytat?

10. Jaki tytuł nosi piosenka, której słuchasz ku pokrzepieniu serca? 🙂

11. Czy jest coś o co chciałbyś mnie zapytać?

ENJOY!

You may also like

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *