Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii

Cześć Wszystkim,

Mam ogromne szczęście, że spotykam na swojej drodze tak świetnych ludzi. Czasami zastanawiam się czym zasłużyłam sobie na ich zaufanie czy przyjaźń. Głowa pozostaje pusta i bez żadnych wniosków. Ale, wiem, że z każdym z nich łączy mnie wyjątkowa więź. Moja wspaniała ekipa obiecała mi zupełnie nowy szablon strony, nową sesję zdjęciową i plan promocyjny! To się nazywają przyjaciele! Zmiany już wkrótce 🙂

Tymczasem zapraszam Was do świata praktycznych gadżetów:

atrakcyjne ceny

Rękawiczki do ekranu iGLOVE czarne 5 Finger

P1340503

Kiedy wydawało mi się, że już wszystko widziałam: zaokrąglone telewizory, malutkie pamięci USB mieszczące setki filmów i zdjęć przyszedł czas na nie… rękawiczki, które umożliwiają korzystanie z dotykowych ekranów (telefony, tablety, GPS, mp3)!

P1340494

Podeszłam bardzo sceptycznie; myślę sobie: „I tak pewnie telefon będzie się zacinał, albo to tylko taki pic na wodę, zresztą JAK TO JEST MOŻLIWE?” Kiedy już uświadomiłam sobie, że mój mózg najprawdopodobniej nigdy nie ogarnie tej zaawansowanej technologii zmrużyłam oczy, zacisnęłam szczękę i odrzekłam do nich:

– Idziemy na wasz chrzest bojowy!

P1340496

Najpierw jedna rękawiczka ląduje na jednej dłoni, później druga, a w ruch idzie tablet! W głowie plątanina myśli, nogi się uginają i…i… I DZIAŁA!

Głupia… myślę chwilę później.

No bo niby dlaczego miałyby nie działać?

P1340507

Pomyślałam sobie, że muszę być twardą i nieustępliwą testerką: grałam w nich, przerzucałam strony książki, surfowałam w Internecie no i pisałam smsy. Wszystko bez zarzutu. Rękawiczki nie spowalniają działania urządzeń dotykowych- działają zupełnie jak „normalna” dłoń 🙂

P1340509

To genialny gadżet, obsługa telefonu w mroźny dzień stała się przyjemnością. (Już na zawsze mogę pożegnać się z lodowatą dłonią po napisaniu kilku smsów.) Ich uniwersalny wygląd pasuje do każdej stylizacji, zarówno damskiej jak i męskiej.

A świetny kartonik sprawia, że te rękawiczki to świetny pomysł na prezent! I to w bardzo niskiej cenie 49,79 zł

KUP: KLIK

*Gwarancją oryginalności rękawiczek jest unikalny numer seryjny znajdujący się na opakowaniu

*Aby rękawiczki przez długi czas zachowały swoje właściwości dotykowe należy je prać ręcznie w zimnej wodzie bez dodatku środków piorących.

* Zastosowanie wysokiej jakości elastycznych materiałów sprawia, że rękawice pasują na każdą wielkość dłoni.

You may also like

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *