Masz całe swoje życie do wymyślenia, zorganizowania, przeżycia. Czy wiesz, że możesz być kimkolwiek zechcesz?

Cześć,

Kiedyś powtarzali mi, że nigdy nie będę dobra z matmy, a później poznałam niesamowitego człowieka (korepetytor) i maturę z matematyki zdałam na wysokim poziomie. I do dziś żałuję, że nie dane było mi go poznać kilka lat wcześniej.

Kiedyś powtarzali mi, że nigdy nie zarobię na pisaniu, a później zaczęłam się utrzymywać z klepania w klawiaturę.

Kiedyś powtarzali mi, że moje opowiadania są słabe, a teraz szykuje się do ich wydania.

Kiedyś powtarzali mi, że nigdy nie schudnę więcej niż 5kg, a teraz zrzuciłam już 9.

Kiedyś powtarzali mi, że nigdy nie znajdę tego jedynego, a teraz jestem szaleńczo zakochana.

Kiedyś powtarzali mi, że ze swoimi wadami trzeba się pogodzić, a teraz przekuwam je w zalety.

Pamiętaj: MOŻESZ BYĆ KIMKOLWIEK CHCESZ!

A tymczasem zapraszam Was do mojej domowej apteczki:

Produktów jeszcze nie zaczęłam używać dlatego proszę Was o opinię, analizę składu oraz (być może) o własne doświadczenia z tymi suplementami 🙂

Suplement diety Horsetail Forte

P1340314

Od kiedy trzymam dietę i chudnę włosy zaczęły lecieć mi garściami, a paznokcie łamią się na potęgę. Postanowiłam działać, a nie płakać. Dlatego zdecydowałam się na dobry szampon, odżywki do włosów i paznokci oraz na pomoc od wewnątrz; na ten suplement. Co o nim myślicie?

Suplement diety Horsetail Forte stanowi uzupełnienie codziennej diety w witaminy, cynk oraz substancje pochodzenia roślinnego, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Włosy skóra i paznokcie potrzebują do prawidłowego wzrostu odpowiedniego budulca. Dlatego należy właściwie dobierać składniki pokarmowe, aby móc pozyskać wysokiej jakości niezbędne składniki odżywcze i budulcowe. Dzięki temu paznokcie staną się wytrzymałe, włosy silne i lśniące, zaś skóra jędrna i elastyczna. Preparat zawiera kompleks wszystkich składników potrzebnych do regeneracji skóry, włosów i paznokci.

Cena: 14,40zł/40 tabletek

Używałyście? Co możecie o nim powiedzieć?

Suplement diety Fat Reduktor

P1340348

Moja Pani endokrynolog zgodziła się na ten suplement zapewniając, że mi nie zaszkodzi. Jasne- nie zastąpi on diety i ćwiczeń, z których nie mam zamiaru zrezygnować, ale na pewno wspomoże organizm. Używałyście tego specyfiku? Zaskoczyły Was pozytywne efekty?

 • Suplement diety Fat Reduktor jest  dwufazowym preparatem pochodzenia roślinnego, który został opracowany z myślą aby dopomóc w uzyskaniu idealnej sylwetki.
 • Preparat pomaga zwiększyć spalanie tłuszczu w organizmie, kontrolować i utrzymywać prawidłową masę ciała,
 • FatReduktor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego poziomu glukozy we krwi
 • Pomaga we właściwym trawieniu i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego
 • Cena 34,80/ 60 tabletek

Suplement diety Mega Max Slimmer

P1340330

O tym cudeńku czytałam wiele- Internet roi się od pozytywnych opinii. Pokładam w nim ogromne nadzieje. Szczególnie chciałabym, aby skutecznie walczył z cholesterolem i przyczynił się do dobrego zdrowia fizycznego.

Ekstrakt z zielonej herbaty zawarty w suplemencie diety Mega Max Slimmer:

 • pomaga w kontrolowaniu masy ciała,
 • pomaga zmniejszyć apetyt,
 • poprzez wsparcie metabolizmu lipidów, stymuluje ich utlenianie oraz degradację,
 • wspiera funkcje wydalnicze nerek, przez co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego,
 • pomaga regulować proporcje frakcji LDL / HDL a także poziom cholesterolu we krwi,
 • przyczynia się do zwiększenia zdolności umysłowych i fizycznych,
 • przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego,
 • pomaga wzmocnić ciało i organizm.

Chrom, wchodzący w skład suplementu diety Mega Max Slimmer, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, zaś w połączeniu z zieloną herbatą, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, jako element zdrowego stylu życia.

Cena: 49.99 PLN/ 60 tabletek

Suplement diety Bust Forte

P1340318

Nie śmiejcie się! Zupełnie poważnie zainteresowałam się tymi tabletkami. Przecież każda z nas marzy o jędrnych, dużych piersiach. Jako, że tracę na wadze; powinnam o siebie zadbać kompleksowo. Włosy, paznokcie, skóra(kremy ujędrniające, peelingi) no to i biust. Póki, co muszę powiedzieć, że dieta biustu nie tyka i wciąż mogę cieszyć się swoim rozmiarem. Ale, kto to wie co się wydarzy za kolejne 9 kg? 🙂

Jednym ze składników suplementu diety Bust Forte jest NatiCol® – wysokiej klasy hydrolizat kolagenowy pozyskiwany ze skór rybich. NatiCol® charakteryzuje się dużą biodostępnością, przez co jest łatwo przyswajalny przez organizm ludzki. Kolagen jest naturalnym składnikiem skóry, w związku z tym pomaga skórze zachować jej jędrność i elastyczność.

Obecny w składzie kwas hialuronowy  pomaga zachować dobrą kondycję skóry, a także pomaga zachować młody wygląd skóry, zaś dodatek witaminy E chroni komórki, przyczyniając się do ochrony DNA, tłuszczy i protein, które znajdują się w komórkach, przed działaniem stresu oksydacyjnego. Ponadto, lignany obecne w lnie zwyczajnym pomagają utrzymać w zdrowiu tkanki piersi u dojrzałych kobiet.

Cena: 25.74/ 60 tabletek.

Który suplement diety możecie mi polecić? Czekam na Wasze opinie!

 

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *