Goodbye summer. Hello autumn.


Cześć kochani,

Kiedy wypisywałam postanowienia noworoczne, było w nich mnóstwo planów, aspiracji, marzeń i „Bóg wie jak wyniosłych rzeczy”. Część z nich udało mi się zrealizować, spora część jeszcze przede mną. A obecnie walczę o to, aby móc napisać „udało się” przy postanowieniu całkiem przyziemnym:  ,,Jesienią 2014 roku będziesz się uśmiechać i nie dasz się chandrze.” Pomyślałam sobie hmm… no dobra!

I takim to właśnie sposobem (nie tylko po to, aby spełnić postanowienie noworoczne) przygotowałam dla Was kolorową jesienną stylizację:

P1340111P1340097P1330985P1330989P1340084P1340023P1340018

Sukienka pochodzi ze sklepu Modna Szafa. To propozycja uniwersalna; począwszy od eleganckiego spotkania, wesela; skończywszy na domówce, jesiennym spacerze i kawie z przyjaciółką. Moc tkwi w dodatkach, fryzurze i makijażu. Uwielbiam takie wielofunkcyjne propozycje; pomagają mi utrzymać ład i minimalizm w szafie.

Zresztą sam jej krój również przypadł mi do gustu- zręcznie maskuje niedoskonałości brzucha i bioderek, podkreślając ramiona, szyje i biust.

Góra w formie gorsetu (całe szczęście, że nie trzeba jej wiązać; z pomocą przychodzi zip). Świetnie radzi sobie z biustem i „utrzymaniem go” na swoim miejscu. A wszystkie biuściaste na pewno przyznają mi rację- ciężko o sukienkę bez ramiączek, która ogarnie piersi.

Pierze się znakomicie i niemalże nie trzeba jej prasować! (Co za wygoda!) 🙂

 Zapraszam Was na zakupy online do MODNEJ SZAFY: https://www.facebook.com/ModnaSzafaLubin?fref=ts

Bądź do odwiedzenia sklepu osobiście: Parkowa 11b, Lubin.

Tymczasem ENJOY!
 

You may also like

31 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *