Dobre dziewczynki idą do nieba, złe stają się sławne. Monroe


Cześć kochani,

,,Co Pan myśli, że jeśli nie podbijam karty w fabryce azbestu o siódmej, albo drutu, albo nie napierdalam datownikiem w listy na poczcie do szesnastej, to nie jestem w pracy?”

Uroki życia codziennego: banda robotników wymienia kostkę w przedszkolu, które znajduje się tuż za moim oknem. Między jednym K a drugim CH, można usłyszeć muzykę disco polo, historie o erotycznych podbojach każdego z nich i o każdej pełnej godzinie wiadomości dochodzące z radio. A dzieci bawią się jeszcze bliżej nich, niż ja pracuję. Oszaleć można, ale wyrozumiałym należy być. Cóż.

Tymczasem MOJE  KOSMETYCZNE ODKRYCIE ROKU 2014 (z pełną odpowiedzialnością, mimo, że rok się jeszcze nie skończył) :

Pianka pHenomenal Mousse, odcień dark oraz rękawica do aplikacji

Vita Liberata to irlandzka marka specjalizująca się w luksusowych produktach samoopalających, dających naturalny efekt bez smug i zacieków.

Nie ukrywam, że lato mi uciekło. A i na wakacje pojechaliśmy pod koniec września. Nie zdążyłam złapać „kolorku”, ale i nie lubię się opalać. Zawsze to była dla mnie kara, zdecydowanie wolałam spędzić ten czas zanurzona po uszy w wodzie 🙂 A jeżeli chodzi o solarium… nie chodzę tam od kiedy poparzyłam sobie plecy. Dlatego zostały mi tylko i wyłącznie samoopalacze. Wydawało mi się, że nigdy nie znajdę tego, który nie opali mnie na pomarańczowo, nie zostawi tysiąca smug. No i zawsze się bałam, że gdy się rozpłacze, albo złapie mnie deszcz, będę wyglądać tak:

Jednak do rzeczy; jadąc we wrześniu do SPA, marzyłam o tym, aby moje ciało wyglądało zdrowo i kolorowo. A wtedy z nieba mi spadła  pianka pHenomenal Mousse.

P1330896

Innowacyjny samoopalacz w postaci pianki dostosowującej się do PH skóry dzięki wysoko zaawansowanej technologii pHenO2. Prosta aplikacja a dzięki naturalnym składnikom nie posiada intensywnego zapachu i może być stosowana przez kobiety w ciąży.

To pierwszy i jedyny samoopalacz, który mogę polecić KAŻDEJ Z WAS. Jest genialny: nie pozostawia smug, do produktu dołączona jest instrukcja prawidłowego stosowania, gdzie wyjaśnione jest jak nanosić produkt na poszczególne partie ciała.  UWIERZCIE MI NA SŁOWO: po  pierwszej aplikacji produktu na całe ciało wyglądamy naturalnie, niczym po dniu spacerowania po plaży; piękny brązowy odcień ciała i twarzy!

P1330900

Aplikacja:

Przed nałożeniem pianki należy wykonać peeling całego ciała. W moim przypadku szczególnie okolic: nosa (zaskórniki), kolan i łokci. Piankę należy rozprowadzać wg instrukcji, konieczne jest, aby produkt nakładać rękawicą (można dokupić z tej samej serii, cena ok. 24zł.) bądź ubrać zwykłe lateksowe rękawiczki. W przeciwnym razie dłonie staną się pomarańczowe 🙂 Produkt nanosimy na suche ciało i przez użyciem nie nanosimy na skórę nic nawilżającego. Po jednej aplikacji efekt utrzymuje się ok. 6 dni. Natomiast jeżeli zrobimy 3 aplikacje w ciągu doby (rano, wieczorem, rano) to efekt utrzymuje się ponad 14 dni.

Produkt wysycha niemal od razu po kontakcie ze skórą.

P1330906

Osobiście polecam nakładać samoopalacz raz w tygodniu- wtedy wyglądamy naturalnie, zdrowo i pięknie. Dla mnie trzykrotne nałożenie równało się urodzie brazylijki. Co nie do końca przypadło mi do gustu 🙂

Jeżeli chodzi o zapach- prawie niewyczuwalny.

P1330897

Poddałam go ostrym testom, ponieważ w SPA ciągle czekały na niego wyzwania: sauna, basen, pot, jacuzzi. Oto wyniki!

Korzystając często z jacuzzi lub sauny produkt po pojedynczej aplikacji kolor utrzymuje się 4 dni. Tak działa na niego chlor i wysoka temperatura. (Zresztą każdy samoopalacz by wymiękł.)

Produkt nie spływa podczas kąpieli w zimnym basenie.

Jeśli chodzi o kwestie zatykania porów produkt jest niekomedogenny i nie powinien w żaden sposób ich zatykać. Jednak gdyby taka sytuacja miała miejsce zalecam po nałożeniu produktu i upływie 10 h zrobić ponownie delikatny drobnoziarnisty peeling. Moim zdaniem to powinno pomóc.

Czasem zdarzyło mi się, że produkt odrobinkę ubrudził tkaninę bluzki czy piżamki, ale nie zniszczyło to materiału. Wszystko zniknęło podczas prania w temp. 40’C.

P1330902

GORĄCO POLECAM! Ten produkt zostanie ze mną już na zawsze 🙂 Nareszcie koniec wstydu z wyjściem na imprezę jesienią, zimą i wiosną. Ciało „na zawołanie” będzie apetycznie i NATURALNIE opalone.

Cena: 169zł / 125ml

Sekret Kirsten Dunst’s i jej złotej skóry ujawniony! Charakteryzator Daniel Phillips wykorzystuje piankę pHenomenal 2-3 week Tan Mousse aby nadać aktorce wspaniałą, naturalną opaleniznę!

Produkty Vita Liberata podbijają świat mody!

Vita Liberata na czerwonym dywanie!!!
Gwiazdy uwielbiają być opalonym produktami marki Vita Liberata na uroczystościach wręczenia nagród na całym świecie!

Zdjęcie: Vita Liberata na czerwonym dywanie!!!<br />
 Gwiazdy uwielbiają być opalonym produktami marki Vita Liberata na uroczystościach wręczenia nagród na całym świecie!

Złocista opalenizna Evy Mendes jest jedną z najbardziej pożądanych w Hollywood! Jak uzyskać taki efekt? Odpowiedź jest jedna – pianka pHenomenal Mousse!!!

Zdjęcie: Złocista opalenizna Evy Mendes  jest jedną z najbardziej pożądanych w  Hollywood!  Jak uzyskać taki efekt? Odpowiedź jest jedna - pianka pHenomenal Mousse!!!

ENJOY!

You may also like

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *