Bądź moim słonkiem, skarbem, kochaniem, kotkiem, miśkiem czy kim tam chcesz- ale moim.


Cześć kochani,

Październik zaczął się jakoś ponuro, być może to mój dzisiejszy humor jest ponury. Stan podgorączkowy, kichanie, smarkanie- jesieni uroki w pełni. Strasznie nie lubię tracić formy, piętrzą się wtedy zaległości i wyrzuty sumienia. Gdyby tak być niezniszczalną, chociaż to chyba tylko kwestia podejścia. Tak czy inaczej: obiecałam sobie, że się nie poddam, więc tego nie zrobię. Pójdę dzisiaj na umówione spotkanie, swoją pracę zrobię dużo lepiej niż zwykle i ugotuję obiad. A co mi tam! Kto zakochanej kobiecie zabroni?

Tymczasem zabieram Was do mojej łazienki 🙂

P1330910

Kiedy dostałam się do wnętrza przesyłki nie mogłam pohamować swojego uśmiechu. Uwielbiam takie słodkie, osobiste i praktyczne prezenty. Do tego tak pięknie zapakowane 🙂 Ręczniki z haftem już od dawna były moim marzeniem, a te są idealne. Beżowe z fioletowymi napisami! CZAD 🙂 Pasują do mojej łazienki, romantycznej osobowości i zamiłowania do jasnych kolorów.

P1330914

Zostały wykonane z tkaniny frotte, najbardziej popularnego materiału. Ich gramatura to 500gm2.

Tkanina ta powstaje dzięki specjalnym krosnom. Proces produkcji frotte upraszczając, można przedstawić jako nanoszenie puszystej, elastycznej i chłonnej osnowy pętelkowej na osnowę podstawową. To właśnie taka struktura wpływa na to, że frotte jest idealną tkaniną do wytwarzania ręczników i szlafroków. Miękkość tych elementów odzieży sprawia, że każdy chętnie z nich korzysta.

P1330941

Ręczniki oczywiście nie plamią, ani podczas wycierania, ani podczas prania. Czego troszeczkę się obawiałam ze względu na zestawienie kolorów: beż i ciemny fiolet. Wielkość ręczników to 50 x 100 cm. Idealne do wycierania rąk. Chętnie zabiorę je ze sobą w podróż, na siłownie, basen i saunę 🙂

P1330918

Swoje ręczniki zaprojektowałam sama, począwszy od rozmiaru, koloru, aż po napisy: treść, kolor i wysokość. Zdecydowałam się na pieszczotliwe: kotek i misiek, wysokie na 5cm 🙂 Haft mimo często użytkowania ma się świetnie, nie w głowie mu prucie się 🙂 Nici to jedwab poliestrowy.

P1330927

Jak dbać o czystość ręczników?

Bakterie przenoszone są na ręcznik w wyniku bezpośredniego kontaktu z powierzchnią skóry. Stają się niebezpieczne w momencie zetknięcia się z raną bądź uszkodzonym naskórkiem. Należy je prać raz w tygodniu w wysokiej temperaturze, która zniszczy chorobotwórcze ustroje. Te mogę prać w temperaturze NAWET 90st. Mogę je również prasować na najwyższej temperaturze 🙂

P1330924

Polubiłam się z nimi, są miękkie i za każdym razem kiedy na nie zerkam uśmiecham się 🙂 Dzięki nim moje chwile relaksu stały się mięciutkie i radosne 🙂

Dlaczego haft?

Haft komputerowy jest najbardziej trwałą i atrakcyjną metodą zdobienia tekstyliów.  Jest to efektowna, elegancka i praktycznie niezniszczalna forma znakowania wszelkiej odzieży. Haft ten wyróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie.

P1330925

UWAGA: Przed pierwszym praniem ręczniki w okolicy napisu delikatnie się kleją. Haft podkleja się delikatnie hydrofoilą, by nitki nie wychodziły między nici. Hydrofolia rozpuszcza sie w praniu 🙂

GORĄCO POLECAM! Kup dla siebie, mamy, przyjaciółki i na prezent! 🙂

FB: https://www.facebook.com/magdalena.sypniewska.71?fref=ts

,,Dla czytelników Enjoya cena jednego ręcznika 100x50cm z jednowyrazowym haftem to 16zł.!!! Podczas zamawiania proszę przesłać link do recenzji- to właśnie sposób na zniżkę!”

Składajcie zamówienia: KLIK

You may also like

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *