Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady bo wiara w siebie to połowa sukcesu.


Czeeeeeść!

Jestem z siebie taka dumna! Wytrwale żyję na diecie, ćwiczę, a kilogramy lecą! 🙂 Nie ma większej satysfakcji niż dopiąć się w coś, co już dawno było za małe albo spojrzeć na wagę… a tam kolejny kilogram mniej! Cudowne uczucie! Powoli mogę powiedzieć, że znowu lubię swoje ciało, gdyby nie praca i studia to mogłabym ćwiczyć non stop! Zdrowy tryb życia jest totalnie pociągający i cholernie (przepraszam mamo za to słowo) wciągający! Uwierzcie mi: TO DODAJE MOTYWACJI!

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować się Wam w kreacji od Modnej Szafy i zaprosić do poznania nowej odtłuszczonej mnie: (to jeszcze nie koniec rzeźbienia!)

Modna Szafa

P1330687P1330691P1330712P1330751P1330761P1330797P1330831P1330823P1330837P1330851P1330853P1330876

Komplet idealny: biała bluzka i ołówkowa spódnica!

Do tego szpilki, biżuteria i loki. Zestaw który dodaje mi najwięcej pewności siebie i sprawia, że wychodząc z domu mogę krzyczeć: ten świat należy do mnie!

Biała bluzka przez wiele lat kojarzyła mi się z tą kupowaną w pośpiechu na apel do szkoły. Na jakiś czas więc zrezygnowałam z tego rozwiązania. Teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Biała koszula to klasa, prestiż, elegancja i profesjonalizm. Świetnie spisuje się na oficjalnych spotkaniach i do totalnie luźnych stylizacji.

Jej główną zaletą jest fakt, że się nie gniecie i bardzo łatwo się ją prasuje! Prawdziwy rarytas w szafie! Mistrzyni koszul można odrzec. Markowa przez Atmosphere.

Ołówkowa spódnica to krój, który wybieram najczęściej. Świetnie wydłuża nogi, wyszczupla i dodaje kobiecości. Kolor jest mniej klasyczny, ale idealnie pasujący do kobiet, które tryskają energią i są pewne siebie. Wykonana świetnie: podszewka, idealne przeszycia i rozporek. Bardzo wygodna! W prasowaniu i praniu nie sprawia najmniejszych problemów. To propozycja, którą każda z nas powinna mieć w szafie (niezależnie od koloru).

Reasumując, to jeden z moich ulubionych zestawów, gdy w grę wchodzi służbowa rozmowa, gdybym tylko zdjęła szpilki, rozpięła jeden guzik w koszuli to spisałaby się idealnie na weekendowym spacerze!

Zapraszam Was na zakupy online do MODNEJ SZAFY: https://www.facebook.com/ModnaSzafaLubin?fref=ts

Bądź do odwiedzenia sklepu osobiście: Parkowa 11b, Lubin.

Tymczasem ENJOY!

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *