Jak podbić serce mężczyzny zapachem?

Zapach, a dokładniej rzecz ujmując bodźce zapachowe, jako pierwsze docierają do Naszego mózgu. To właśnie one wzbudzają lawinę wspomnień, skojarzeń i decydują czy chcemy zostać w danym miejscu dłużej.

Korzystając z tej prawidłowości, zapraszam Was na krótki kurs, jak podbić serce mężczyzny i samym zapachem dostarczyć mu niepowtarzalnych wrażeń.

,,Włosy… Mówią, że włosy są wszystkim, wiesz… Czy zatopiłeś kiedykolwiek nos w gąszczu loków i chciałeś po prostu zasnąć na wieki?” / Scent of a Woman

 

Według najnowszych wyników badań, sprawa jest jasna: najbardziej erogenną strefą są nasze włosy! Spryskanie ich odrobiną perfum to stary trick, ale odwiecznie skuteczny! (Pamiętajcie, aby wybierać te, które w składzie nie mają alkoholu. W przeciwnym razie wysuszycie je i zniszczycie. ) Zapach doskonale utrzymuje się w włosach i dodatkowo ulatnia z każdym ruchem, czy też powiewem wiatru.

Jednak, co za dużo to nie zdrowo: dlatego spryskaj włosy z odległości przynajmniej 20 centymetrów! Unikniesz wtedy skupienia zapachu w jednym miejscu.

Otul dom wyjątkową wonią

Nie ma prostszego sposobu na magię i niesamowity klimat w mieszkaniu niż właśnie odpowiedni zapach. Dzięki dobrze dobranej propozycji stworzysz zmysłową i romantyczną atmosferę, która pozwoli cieszyć się chwilami dłużej. Jednym psiknięciem stworzysz oazę dla szczęścia i miłości.

Pamiętaj, aby rozprowadzić perfumy przynajmniej pół godziny przed przyjściem swojego lubego. Dopiero po takim czasie zapach w pełni rozprzestrzeni się w pomieszczeniu i załagodzi jego pierwotny zapach. A samo powietrze będzie otulone lekko wyczuwalną zmysłową nutą.

Nic tak nie zbliża, jak zapach. To on, gdy druga osoba jest daleko podtrzymuje Nas na duchu i sprawia, że czujemy się lepiej. To on, gdy wąchamy koszulkę ukochanego sprawia, że ten jest obok Nas. Dlatego i Ty spraw, aby dzięki Twojemu zapachowi nigdy o Tobie nie zapomniał.

Spryskaj liścik miłosny swoimi ulubionymi perfumami i niepostrzeżenie wsuń mu do kieszeni jego spodni lub bluzy. Taki romantyczny geścik zauroczy każdego faceta. Możesz również wsunąć Wasze wspólne zdjęcie (pamiętaj tylko, aby spryskać je od strony niezadrukowanej).

Przy wyborze zapachu kieruj się nutą wanilii bądź też cynamonu. To niezwykłe wonie, które rozbudzają wyobraźnie.

Są sposoby na to, aby masaż pozostał w pamięci na długie lata! I nie chodzi mi o przejście najlepszego kursu, a o dodanie kilku kropel swoich perfum do oliwki do masażu. Masaż tak niesamowitą miksturą będzie cudownym sposobem na załagodzenie stresu, ukojenie nerwów i nie zapominajmy o tym, że ukochany bardzo długo nie będzie mógł przestać Cię czuć „jakby na sobie”.

Pamiętaj, aby zapach wmasować w skronie i plecy!

A Wy jakie macie sposoby?

You may also like

31 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *