Dla mnie przygoda jest czymś w czym mogę brać aktywny udział, ale nie mam nad tym absolutnej kontroli.


Cześć Kochani,

Jedziemy w góry! Na urlop! Na odpoczynek! Nie teraz, nie jutro, nawet nie pojutrze. Jedziemy 20 września. Normalnie doczekać się nie mogę. Od świtu będziemy przemierzać piękne szlaki, podziwiać przyrodę i słuchać śpiewu ptaków. A wieczorami zalegniemy w hotelowym spa, zarezerwowaliśmy sobie już kilkanaście zabiegów, do tego sauna, basen, jacuzzi. Coś nieprawdopodobnego! Aczkolwiek mój pracoholizm nie odpuszcza i praca jedzie ze mną. Do walizki również wrzucę swoje nowe, idealne w góry buty:

MOJE NOWE BUTYCrypton Dina Snow 2, Diadora

P1330408

Uważam, że świetnie spiszą się podczas przemierzania prostych i tych trudniejszych szlaków.

Będąc w górach należy pamiętać, aby podczas podejścia sznurówki związać ściślej w dolnej części cholewki, a luźniej w górnej części- utrzymujemy wtedy większą ruchomość stawu skokowego. Natomiast podczas zejścia z góry, mocniej wiążemy górną część cholewki, aby ograniczyć przesuwanie się stopy do przodu. Taki zabieg zapobiegnie otarciom palców.

P1330401

Buty ,,leżą” idealnie na stopie, co doda mi większego komfortu podczas długi wędrówek. Jestem pewna, że poradzą sobie z różnymi rodzajami podłoża i różnymi warunkami atmosferycznymi; błoto, trawa, wapień, granit, asfalt, glina, być może trafimy nawet na śnieg i lód.

P1330397

Oddychająca nylonowa siateczka (wodoodporna tkanina) i materiał syntetyczny imitujący skórę Supreltech zadbają o odpowiednią temperaturę w bucie oraz o jego nieprzemakalność. Sama wkładka to pianka EVA, pokryta utwardzaną bawełną, dodatkowo wnętrze jest ocieplone warstwą sztucznego futra. Mróz i śnieg mi niestraszny!

P1330383

Podeszwa zewnętrzna to mieszanka gumowa o zwiększonej gęstości; podeszwa środkowa jest modelowana pod ciśnieniem wysokiej jakości pianką EVA, doskonale absorbującą wstrząsy przy chodzeniu.

P1330381
Jestem ich pewna podczas tego wyjazdu w góry. Po powrocie świetnie spiszą się jako buty do użytku codziennego i długich spacerów w mroźne dni.

P1330386

To propozycja dla wszystkich tych, którzy sobie cenią wygodę, komfort i bezpieczną górską przygodę 🙂

P1330393

Cena regularna: 229 zł

Cena promocyjna: 159 zł

Kup: KLIK

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *